Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak idősebb, kiéhezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak idősebb, kiéhezett férfi(ak) akik már annak is örülnének ha egy 18éves fiú kielégíti őt/őket?

Figyelt kérdés

Pl egy egyszerű szaunában fel ajánlja az egyik, hogy leszopna?

Sürün járok a Richter szaunájába a kondi után(ha a virus engedi) és szoktam a szanuába 1-2 en lenni 40+ de általában 55+osok, és elgondolkodom néha h leszopnám őket bármi viszonzás nélkül ott benn.

(Direkt nem meleg vagy bi katerogiába raktam, hisz lehet. hogy rég nem volt kapcsolata és csak örül a leszopásnak de amugy mindig nőket keres, csak itt erre volt alkalma.)



2021. ápr. 25. 17:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

9/10. Akkor még nem találkoztál azzal a pasival, akit felizgatott volna a jelenléted, mert azt észre vetted volna, ha figyelmes vagy. És Nála kérdezhettél volna, bízva abban, hogy nem csak elkalandozott a fantáziája a délelőtt olvasott playboy újság irányába.

Tök ismeretlenek a pasik, gondolom én, keress olyat, aki egyedül van és figyel Rád.

2021. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%
De te homár vagy és menj a homo kategóriába !!!
2021. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
Pedig, ez nem hetero kategória, mert aki ezt megengedi ő vagy homo vagy bi, én soha semikor sem engedném meg!!
2021. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

48 éves vagyok és nem kondizom. Viszont lehet hogy akkorát kapnál ,hogy kiesnél a szaunából!

Még a gondolatától is írtózom,hogy FFI hozzám érjen.

2021. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%

14 - megnézném, amikor kezet akar Veled fogni valaki és leütnéd, vagy fintorogni kezdenél, mert Te irtózol mindenféle férfi érintésétől. :-)

A leginkább meleg-gyűlölő embereknél sokszor egy komoly beszélgetés sokszor kihozza a látens homoszexualitás jeleit, vagy valami olyan gyerekkori traumát, ami kíséri a férfit a későbbi életében.

2021. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Egyértelmű h nem egyből leszopnalak, hanem megkérdezném, hogy szeretnéd e ha nem akkor nem...

Ne legyünk már ennyire alpáriak

2021. ápr. 28. 08:34
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Húúú, de sok kis köcsög! Ti azt hiszitek, hogy minden férfi bebuzul 60 éves korára? Betegek!
2021. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetnék ilyen kiéhezett úrral :)


20f

2021. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztose van olyan akinek ez bejön csak ezt ránézésre nehéz kitalálni. Egyébként a hiedelmekkel ellentétben van az a pont hiába vagy hetero hogy már hiányzik ,hogy valaki jól leszopjon. Nekem is volt már hasonló érzésem és lehet engedtem is volna. De én semmit nem akartam viszonozni az már nem érdekelt. Főleg mikor fél évig vagy egy évig sem volt szex. És hiába a sok segédeszköz,a masztizás , nyilván az nem ugyanaz. Aztán azért csak elmúlik az érzés. És utána nem érdekel a dolog megint egy jó darabig. Nem,nem vagyok sem bi,sem pedig meleg.
2021. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 sandrisbp ***** válasza:

Mondjuk én utcán már mentem oda pasihoz és feltettem direktben a kérdést mert visszanézett :). Volt mindenféle válasz már, pozitív is :).

De egy ilyen szaunában max. ha kettesben maradsz valakivel és előtte van valami szemkontaktus, vagy nagyon sűrűn igazgatja a farkát, akkor kezdeményezz - és akkor is kétesélyes :).

2021. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!