Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem szeretnék kapcsolatot, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék kapcsolatot, ez normális?

Figyelt kérdés

Nehéz elmagyarázni mi van bennem de nem érzem úgy hogy készenállnék 18 évesen egy kapcsolatra. Szeretnék szeretni és szeretve lenni de a vele járó “stressz” miatt nem szeretnék. Az előző kapcsolatom annyira kimerített hogy képtelennek érzem magam arra hogy kapcsolatba kezdjek. Azon aggódni hogy megcsalnak-e, viták, vagy hogy folyamatosan megbántanak. Túl gyengének érzem magam a negatív részéhez. Lehet csak én vettem magam körül rossz emberekkel. Ez mellett nem tudom elhinni hogy valaki szerethet engem. Az előző és egyben egyetlen kapcsolatomban csak megbántottak és kihasználtak állandóan. Rettegek hogy megint egy ilyen emberbe futok bele. Mit tudnék csinálni? Lehet ez kicsit zavaros. És bocsi hogy ide írom ki de nincs senki akivel erről tudnék beszélni.

18/L



2021. máj. 1. 01:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi bèbi,vagyunk még jó páran,akik miatt lehet nem fájna a buksid.😉
2021. máj. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha hiszed hanem a sok férfi is hasonló cipőben jár
2021. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6%
18 évesen még gyerekek vagytok….. “sok negatív tapasztalat”…. Omg.
2021. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Mint leírtam egyetlen barátom volt de attol meg ha korulnezek akkor latom hogy rengeteg fiu ugyan ilyen mint az exem. De egyatalan nincs sok tapasztalatom, sőt. Csak ezeket az ismerősök által elmondott dolgokat is idevettem
2021. máj. 1. 14:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kételkedtem, hogy egy barátod volt, de ennyi idősen még inkább tanulni kellene és későbbre hagyni ezeket a dolgokat :)
2021. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!