Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tenyleg vannak olyan emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg vannak olyan emberek akik 1 kepert vagy eppen videoert fizetnek par szaz forintot? Mennyi annak a valoszinusege hogy meztelen kepet is kernek, illetve talalkozni is akarnak?

Figyelt kérdés

Azert ide irom mert a Penz kategoriaban nem tul segitokeszek az emberek. Baratnom mondta hogy van ilyen, es o csinalta. Nem tartom tul jo otletnek, de megint ra szorulna, es nem tudok neki hogyan segiteni. 4 nagy testu kutyat kell eltartania meg 2 hetig, szoval nagy szuksege van segitsegre.

Telefonja van, viszont elegge be kell osztania a netet, mert wifije nincs, igy engem kert meg hogy valamit talaljak ki.

Nem feltetlen keresek ilyen embert, de tudni szeretnem hogy vannak e olyanok akik ilyen szivessegert fizetnek.

Koszonom elore is, ne legyunk utalatosak kerlek.



2021. máj. 1. 10:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi köze van a pénznek ahhoz hogy messze lakik? Nem tudsz neki utalni?


Jó, hát ha adtál már neki pénzt, megértem hogy nem tudsz többet adni.


Na, az úgy nem lesz jó móka. Egy koszos matracon (normális világítás nélkül) csinált akadozó videóhívásért nem sokan akarnak fizetni.


Sajnálom a barátnődet, de nem ez a megfelelő mód és idő egy onlyfans oldal alapításához.


Maximum a kutya-nőt-dug fétisű őrülteket tudná most becsábítani.

2021. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#11

Nem koszos, nyilvan lepedoje is van, azert annyira tudtam neki segiteni.

Lampaja is van, es rendeltem neki ledet a cimere hogy jol erezze magat. Nem a legregebbi telefonja van, 3 eve hasznalhatja korulbelul.


A falat egyutt festettuk, a lakas nem budvas, a fal nem rohad. De nem tudok mindig elmenni hozza es segiteni neki, barmilyen nehez is elfogadni.


Nagyon nehezunkre esik elfogadni a helyzetet, de megoldast kell talalnunk.


Ha ezt nem is, de valamit muszaj lesz.

2021. máj. 1. 12:44
 13/21 A kérdező kommentje:
Pudvás*
2021. máj. 1. 12:44
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
2hét után mi lesz?Addigra nem lesznek kutyák?
2021. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Amig csak tudok segitek neki.

Ne legyel idiota

2021. máj. 1. 13:30
 16/21 anonim ***** válasza:
Adja be a kutyákat menhelyre,ha nem tudja gondozni őket úgyis elveszik tőle.
2021. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A kutyak tartjak eletben. Mar 10-12 evesek, es naluk szulettek. Bele halnanak ha az utolso gazdajukat is elveszitenek
2021. máj. 1. 13:41
 18/21 anonim ***** válasza:

És két hét múlva mi lesz? Van munkája a lánynak? Vagy mi fog történni?


Azért akárhogy is nézzük, a barátnőd K*rvát csinál magából a kutyák miatt :( én elhiszem hogy nem akar még valakit elveszíteni, de nem lehetne legalább a kutyák felét menhelyre adni?

2021. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen létezik ilyen, van "intézményesített" formája is úgy hívják Onlyfans. Gyakorlatilag 100% a valószínűsége hogy meztelen képet IS meg egy csomó más mindent akarnak majd kérni. S találkozni is akarnak, bár az oldal elég jól védi a felhasználókat. Azt is hozzátéve, hogy nem feltétlenül gyors pénz, nagyon sok előadó kipakolja a képeket, belerak egy csomó energiát megcsinálni a profilt és hetekig, vagy éppen hónapokig 0 db előfizetője van.

Ha intézményesített formán kívül próbálkozik akkor meg készüljön fel a kamusok áradatára, akik ilyen-olyan képet kérnek "kedvcsinálóként" de fizetni eszük ágában sem lesz. Nem igazán van olyan, hogy kiraksz pár ruhás képet és húúúú máris dől a lé, ez a műfaj bizony kőkeményen kötődik a szexualitáshoz.

2021. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#18

Megoldjuk a kutyakat amig rendezodnek az ugyei, de probalunk tovabbra is keresni valami pluszt.

2021. máj. 1. 13:51
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!