Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tenyleg vannak olyan emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg vannak olyan emberek akik 1 kepert vagy eppen videoert fizetnek par szaz forintot? Mennyi annak a valoszinusege hogy meztelen kepet is kernek, illetve talalkozni is akarnak?

Figyelt kérdés

Azert ide irom mert a Penz kategoriaban nem tul segitokeszek az emberek. Baratnom mondta hogy van ilyen, es o csinalta. Nem tartom tul jo otletnek, de megint ra szorulna, es nem tudok neki hogyan segiteni. 4 nagy testu kutyat kell eltartania meg 2 hetig, szoval nagy szuksege van segitsegre.

Telefonja van, viszont elegge be kell osztania a netet, mert wifije nincs, igy engem kert meg hogy valamit talaljak ki.

Nem feltetlen keresek ilyen embert, de tudni szeretnem hogy vannak e olyanok akik ilyen szivessegert fizetnek.

Koszonom elore is, ne legyunk utalatosak kerlek.



2021. máj. 1. 10:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos léteznek ilyen oldalak, emberek. Lásd onlyfans. Bár én személy szerint nem értem azt aki ezért fizet. Láttam már onnan videókat és hiába profinak van az oldal beállítva azért nem egy akkora szám. Illetve a csajok többsége is el van szállva magától ,mintha valami világsztár lenne. Tele a net jobbnál jobb videókkal,oldalakkal amelyek ingyenesek. Ezért nehéz lesz ilyen hirtelen ebbe a "szakmába" berobbanni. Szerinte ilyen kis időre és ilyen hirtelen nem fog tudni a barátnőd pénzt keresni vele. Így csak beruháztok erre a dologra és nagyobb bukás lesz a vége anyagilag. Talán a testi dolgokkal tud némi keresethez jutni, ha ehhez van gyomra neki. Remélem nem sikerült sértőre .
2021. jún. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!