Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ez?:/

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ez?:/

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki az ha nem merek úgy hozzá nyúlni a nemiszervemhez ha nem mosok utánna kezet? Vagy is ha hozzá nyúlok akkor semmihez nem merek érni mert nem szeretném hogy olyan legyen bármi. Ciki ez?:/

#nemi szerv #mérés #Hozzányúlni
2021. máj. 3. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
*Ez ciki?
2021. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja semminek sem ha úgy nyúlsz hozzá, hogy nem mosol kezet, de ettől függetlenül érthető hogy nem az előnedves, síkosítós, esetleg spermás kezeddel fogdosol össze mindent, hanem megmosod. Én is megmosom farokverés után. Ha pedig napközben van szex, akkor a farkam is megmosom szex után, mert tisztán rakjam már vissza a helyére...
2021. máj. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elotte is megkene
2021. máj. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg szoktam előtte is és utána is mosni, már csak azért is, mert általában utána ragacsos lesz 🤭 F
2021. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hogy nem ciki, ez a normális ! :D.
2021. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És akkor az ágyba hogy kéne kivernem? Sokan ott szokták úgy hallottam
2021. máj. 3. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy hol csapod ki. Utána mész és alaposan megmosod, szerintem mindenki így csinálja. A szobád valszeg nincs kilométerekre az ágyadtól :D .
2021. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!