Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti hogyan miből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogyan miből vennétek a jeleket? Szerintetek ez ciki? 22l

Figyelt kérdés

Miből vennétek észre ha egy lány szobára akar veletek menni? ( már többször felhoztam a faszinak, de ő csak hozzám akar jönni) illetve cikinek tartjátok ha egy lány keres helyet/szállást az együttlétre?

Ilyen még soha nem fordult elő velem, és ez a pasi lenne a 4.-ik akivel lefekszem életem során, csak nem értem h miért nem akar azon dolgozni h keressünk egy szállást.


2021. ápr. 10. 17:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha már többször felhoztad, akkor nem jelről beszélünk. Biztos vagy benne, hogy ért magyarul?
2021. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám cikinek inkább örülnék neki hogy keresi az alkalmat !
2021. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Általában én mivel sajnálom az időt a körbe-karikába való magyarázkodásra, ha tudom hogy a lány/ nő velem akar lenni, megkérdezem hogy ő hogy gondolja, és sosem volt ellenemre ha egy szobát vettünk ki. Én jártam úgy hogy ilyenkor a hölgy elkezdett hebegni-habogni, és akkor hagytam hadd eméssze a dolgot, de ha a találkozó végére sem tudott dönteni, akkor kb elkönyveltem hogy ebből semmi nem lesz.
2021. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#1

Akkor miről beszélünk? Többször jeleztem neki h nekem a szoba lenne a legjobb, mert hozzám nem tud jönni, de ő csak hozzám akar jönni.

2021. ápr. 10. 17:21
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartja tiszteletben, hogy a lakásodra/szüleid lakására/albérletedbe/bérelt szobádba nem akarod felhívni (vagy legalábbis a kapcsolat elején) akkor hagyd a francba a csávót.
2021. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nincs pénze szobát kivenni? Az meg ciki lenne, hogy te fizesd :)
2021. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

6-os:

Egyébként ez nekem is eszembe jutott, de ennyi erővel legalább felajánlhatná, hogy hozzá menjetek.

2021. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#6

Nem hinném, de mondtam neki h szívesen intézem én.

Am mindig elmondja h ő egy felsőbb vezető, és h jó fizut kap( nem mintha érdekelne engem a fizetése)

Hozzá azért nem mehetünk, mert állítólag építkezik és addig a szüleinél lakik.

2021. ápr. 10. 17:40
 9/26 A kérdező kommentje:
De azt mondta h szívesen utazik bármennyit értem... Ezért nem értem h mi a gond.
2021. ápr. 10. 17:42
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy vagy valami hely, vagy nincs szex.
2021. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!