Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pénisz hány éves korig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénisz hány éves korig nő?? És először mekkora ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában a végleges méretét 25 éves kor körül éri el, viszont a kinézete ezután is változik valamelyest.

A babák pénisze nagyon kicsi, szerintem 1-2 centi lehet, pont ahhoz elég hogy a nemét megállapítsák.

2021. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 20 éves koromra érte el a mostani vastagságot, hosszban szerintem meg rövidebb is lett már azóta egy centivel.
2021. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Mindig. Én már kétszer vágtam le belőle.
2021. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy először mekkora, azt nem tudom, mert csecsemő koromból nem rendelkezem hiteles adattal. Amikor először mértem meg kíváncsiságból, kb 13 éves lehettem és centiméterből is olyasmit (13 körülit mértem) emlékeim szerint. 18-19 évesen már nem nőtt tovább, talán kicsit még vastagabb lett azt követően.
2021. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Nekem szerintem már 16 éves korom óta nem nő. Most 20 éves vagyok.


25 éves korig biztos, hogy nem nő a tovább a méret.

2021. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

12 éves koromban, mikor először mértem 13cm volt. 16 éves koromra érte el a végleges hosszát: 16cm-t, de még vastagságra nőtt kb. 18-19 éves koromig.

Azóta nem változott:16/4,5 cm

2021. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!