Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap életemben először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap életemben először meglátogattam egy örömlányt, viszont nem engedte, hogy fizessek. Miért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus ágyról ágyra járós típus, de tegnap valamiért olyanom volt - szükségem volt egy hölgyre, bárminemű körítés nélkül.

- Ezzel csak azt akartam szemléltetni, hogy abszolút nem vagyok gyakorlott a témában.


Lényeg a lényeg - egy órára mentem, és úgy alakult, hogy aktusra nem került sor (igazából nem is hiányzott) - hanem egy kellemes, elnyújtott petting után, végig orálisan kényeztettem, amit érezhetően nem vetett meg (bár ugye, ki tudja...). Ezután nagyon jót beszélgettünk, még vagy egy jó órát.


Épp menni készültem, öltözködtem, amikor odanyújtotta a korábban az éjjeli szekrénykéjére helyezett anyagi javadalmazását, ezzel a szöveggel: "Nagyon jól éreztem magam, ezzel most ne sérts meg!"


Szó szót követett, de lényeg, hogy végül nálam maradt az összeg. Meghitten elbúcsúztunk, és megállapodtunk, hogy hamarosan újra találkozunk.


A mai napon kaptam tőle egy sms-t, amiben újfent leírta a tegnapiakat, illetve, hogy várja a hívásomat. (Ez mondjuk meglepett, mert számomra erősen áthágja a maximális diszkréció határait.)


Ti jártatok már így? Ennyire szánalmasnak tűntem vajon, vagy csupán egy remek marketing fogás részéről? Menjek bele egy efféle, úgymond "kapcsolatba"? Mik lehetnek a kockázatai, hátulütői?


Mi lehet a célja? Nem tartom magam se túlzottan jóvágású faszinak, se különösebben jó szeretőnek.


Köszi! F/30



2021. máj. 6. 11:52
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Julia Roberts-szel kapcsolatban mindig ambivalens érzéseim voltak 😀
2021. máj. 7. 07:51
 22/22 anonim ***** válasza:

Ez a beetetes. Ingyen szex es legkozelebb is mesz de akkor mar fizetos.

A masik hogy lehet nem erezte fair-nek hogy kinyalod es azert fizetsz hogy kinyalhattad.

2021. jún. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!