Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a legtöbb férfi hamar elélvez, csak mindenki szépíti a dolgot?

Figyelt kérdés
Engem nagyon frusztrál régóta ez a dolog, hogy hevesebb szexnél ilyen 2-3 percet bírom csak. Nyilván nincs honnan tudnom, hogy mások mennyit bírják, azt hittem, hogy én vagyok nagyon defektes. De elszólásokból, beszélgetésekből, stb azt tudom leszűrni, hogy ez teljesen általános. Oké, sokan bírják 10-20 percig, de nyugisabb tempóban, hevesebb szexnél a férfiak legalább fele 3 perc alatt kész van. Jól gondolom? Lányok, ti jobban látjátok ezt.

2021. máj. 7. 21:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elég gyakorlott, akkor az bizony bírja. Nekem is volt partneren, ilyen 5 perces átlaggal. Eleinte azt hittem, hogy még új vagyok, és nagyon rám van izgulni, de aztán kiderült, hogy nem, neki ennyi a maximum. Párommal viszont 15-20 perc az átlag, változó tempóban. Váltogatni kell a tempót, nem csak őrült reszelés és nyugis tempó van, lehet ezeket variálni. Néha megállni, kis orál akár, stb.
2021. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is kínlódtam sokáig ezzel (korai megömlés), aztán kicsit ráedzettem, és kitolódott egy jó időre.
2021. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
25%

2-3 perc az finoman szólva is kurwa kevés. Szánalmasnak gondolom továbbá, hogy a többség szerint 15-20 perc eleg egy normál szexre. Szomorúnak gondolom, hogy lányok is így gondolják. A legjobb partnereim simán bírták 2-3 órát, de az átlagosak is 1-1,5-et. Aki nem hiszi magasról leszarom, aki igen, próbálja ki... 😉

33N

2021. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem jól látod, én például addig bírom amíg csak szeretném. Ráadásul csak egy pózban tudok elélvezni, úgyhogy az marad a végére.
2021. máj. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Aonime ***** válasza:
76%
Jézusom mi van itt :D aki időben méri a szexet meg direkt ara koncentrál hogy ne élvezzen el annyira gáz, pont ezért van az hogy hamar el elveznek sokan, nem vagytok fel szabadultak, egy jó partnerel akibe szerelmes vagy, életed legjobb szexeit lehet megélni
2021. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"aki időben méri a szexet meg direkt ara koncentrál hogy ne élvezzen el annyira gáz, pont ezért van az hogy hamar el elveznek sokan, nem vagytok fel szabadultak"

Felszabadulok én, de akkor fél percet fog tartani, az senkinek sem lesz jó :)) Nekem amúgy 10 perc a max, amit bírok punciban, tovább sehogysem.

2021. máj. 8. 09:32
 17/26 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is mondtam én azt, hogy bárkinek is elég lenne a 3-5 perc, de nagyon sok férfi szerintem ennyit bír. Egyik haverommal beszéltünk erről, ő is beismerte, hogy nála is kb ez a max, pedig elég jó csajokkal szokott dugni. Sajnos mindig kell kompenzálni valamivel.
2021. máj. 8. 09:47
 18/26 anonim ***** válasza:

Talán itt lehet a baj! Azt írod: "Sajnos mindig kell kompenzálni valamivel." Miért sajnos?! Kompenzáld, nyald ki alaposan, elélvezésig, és nem lesz panasz rá, hogy gyorsan elmész. Olyankor kisérletezhetsz is, visszatartással, figyelemeltereléssel, és nem fogod azt kapni, hogy -Naaa, most ne állj le!

Azonkívül azt se értem, hogy "pedig elég jó csajokkal szokott dugni". Hát hiszen minél jobb a nő, annál erősebb az inger, annál hamarabb elélvezel! Egy számodra kevéssé kivánatos lánynál könnyű kitartónak lenni.

2021. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

"Miért sajnos?! Kompenzáld, nyald ki alaposan, elélvezésig, és nem lesz panasz rá, hogy gyorsan elmész."

2 dolog miatt. Egyrészt frusztrál, hogy gyakorlatilag ennyire gyenge a férfiasságom, pár percet tudok dugni, és kész. Másrészt az is frusztráló, hogy én ilyen gyorsan megvagyok, aztán a csajon én kell dolgozzak 5x annnyit, hogy ő is elmenjen. Szívesen csinálom, örülök, ha ő is boldog, csak érted, maga ez a tény, hogy én ennyit tudok dugni csak.

2021. máj. 8. 10:09
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Na neee! Bosszant, hogy 15 percig kell nyalnod? Akkor recskázz, hagyd a csajokat.

Mellesleg, ha ügyes lennél, sokkal hamarabb a csócsra juttatnád. Ja, és előbb vele foglalkozz, ne fordítva. Mindkettőtöknek jobb úgy. Te is lelkesebb vagy, amíg még nem élveztél el, és neki is jó, ha a felizgatást kielégülés követi, és nem később.

2021. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!