Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben "illik"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben "illik" maszturbálni?

Figyelt kérdés

A testem minden pozitív és negatív stresszhelyzetet felizgultságként értelmez és elkezdek tőle bizseregni és nedvesedni. Általában le szoktam vezetni ezt a stresszt, de kétszer sikerült szintén levezetnem, amiből egyiknél nagyon bűntudatom volt utána, de a másik is megragadt a fejemben.

Szóval egyik nap megtudtam (másfél éves sztori), hogy meghalt egy rokonom, de színházba mentem és nagyon jól éreztem magam, nagyon tetszett, aki ott volt és egész végig éreztem, hogy be vagyok zsongva és kb a harisnyámon folyik a nedv. Alig vártam, hogy hazajöjjek és kezdjek vele valamit, de a többiek nagyon gyászoltak. Gyorsan megöleltem őket, majd felmentem a szobámba, elintéztem, de nagyon lassan és gyötrelmesen sikerült, mert végig azon gondolkodtam, hogy "ezt nem kéne" és azóta is ezen gondolkodom néha.

A másik ilyen eset egy temetés után volt, de ott azért csináltam, mert sírós hangulatba kerültem, de nem volt kedvem, így a "az orgazmus boldogít" elv alapján nekiálltam.

Most meg van egy rokonom, aki él, de elég beteg és aggódom, a stressz (érettségizem is) pedig rárak egy lapáttal, plusz találkoztam valakivel, aki kiáltja belőlem ezt a felhevültséget, de félek, megint bűnösnek érezném magam, ha csinálnám.

Valamikor hét közepe felé volt utoljára orgazmusom, ami tudom, nem volt olyan régen, de magamhoz képest mégsem mostanában történt és nem tudom mennyi ideig tudok így elleni, annyi biztos, hogy nem akarom megismételni a fenti 2 esetet.

Szóval szerintetek szabad ilyenkor csinálni, vagy nem illik?



2021. máj. 9. 23:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Erről az jut eszembe hogy a csajomnak van egy távoli rokona akivel régen pettingeltek, még tizenévesen. De elég messze költöztek, én se láttam még. Egy temetésen láttam először hozta a barátnőjét is. A barátnőm elég sokszór méregette őket. Hazaértünk és egy nagyon jót szexeltünk. Biztos hogy közbe a pasira gondolt, meg a csajára akire látszott hogy nem kicsit féltékeny volt.
2021. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik, de ettől még jobban esik. Egyeseknek teljesen lenyomja a libidóját a stressz, másoknak fel. Ez utóbbiba tartozom én is.
2021. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Masztizz Egy jót
2021. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
#1 nagyon komoly sztori...minden szempontból.
2021. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szabad, van hogy én is inkább kanos leszek ilyen szitukban.
2021. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Az agyam nem akarja, mert aggódom és szarul érzem magam, de az altájam nagyon szeretné, kb remeg érte. Ez nem tudom minek számít, de utálom.😫

Ne érezzek akkor miatta bűntudatot? 😕

Mi van, ha holnap kiderül róla valami rossz, de valakinek feltűnik, hogy milyen "kisimult" lettem reggelre, aztán magyarázkodhatok, hogy hogy voltam képes ilyenre? 😥😥

2021. máj. 9. 23:42
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

"Illik"? Vazze, magadhoz nyúlni alapból nem "illik". Vagy szerinted van valami szabálygyűjtemény, illemtankönyv, ami elmondja, mikor helyénvaló megujjaznod magad?


Csináld akkor, amikor neked jólesik, temetés után vagy esküvő előtt vagy két bírósági tárgyalás között vagy akármikor, más úgyse tudja, minden egyéb le van szarva.


(Csak arra az egyre ügyelj azért, hogy nyilvános helyen ne csináld, mert az tényleg büntetendő.)

2021. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

Ez egy fétis, valaki a sírástól izgul fel, mellesleg a halál félelem is szexuális ingert vált ki.

Amíg úgy csinálod hogy másnak ne tűnjön fel addig szerintem nem gáz.

2021. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Ez biztos egy ritkaság, de abban az értelembe, hogy az emberek idegrendszere, érzelmei ezer féle képpen lehet behuzalozva nem olyan extrém. Például van ez szinesztézia jelenség, ahol az ember érzékelése keveredik. Hangok, szinek izeket szagokat generálnak. És oda-vissza bármilyen kombinácio előfordulhat. Nálad meg lehet hogy a stressz, a szomoruság valamiért összekotetésben áll a nemi izgalommal.
2021. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem illik, de rád tartozik. Egyébként látok némi disszonanciát a szexuális aktivitásodban és a maszturbációhoz történő hozzáállásban. Elég speciális dolgokra kezdtél kondíconálódni, illetve van némi tudat alatti bűntudatod a maszturbációval kapcsolatban.

Kezd ott a dolgot, hogy elfogadod a maszturbáció NEM bűn! A stresszhelyzetekben előjövő izgalmi állapot már más kérdés, annál sokkal komplexebb okai vannak a háttérben mintsem ennyiből meg lehessen mondani az okokat. Mindenesetre a legjobban akkor jársz el, ha elfogadod saját magad. Különben egész életedben háborúban fogsz állni saját magaddal, úgy meg nem jó élni.

2021. máj. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!