Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben "illik"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben "illik" maszturbálni?

Figyelt kérdés

A testem minden pozitív és negatív stresszhelyzetet felizgultságként értelmez és elkezdek tőle bizseregni és nedvesedni. Általában le szoktam vezetni ezt a stresszt, de kétszer sikerült szintén levezetnem, amiből egyiknél nagyon bűntudatom volt utána, de a másik is megragadt a fejemben.

Szóval egyik nap megtudtam (másfél éves sztori), hogy meghalt egy rokonom, de színházba mentem és nagyon jól éreztem magam, nagyon tetszett, aki ott volt és egész végig éreztem, hogy be vagyok zsongva és kb a harisnyámon folyik a nedv. Alig vártam, hogy hazajöjjek és kezdjek vele valamit, de a többiek nagyon gyászoltak. Gyorsan megöleltem őket, majd felmentem a szobámba, elintéztem, de nagyon lassan és gyötrelmesen sikerült, mert végig azon gondolkodtam, hogy "ezt nem kéne" és azóta is ezen gondolkodom néha.

A másik ilyen eset egy temetés után volt, de ott azért csináltam, mert sírós hangulatba kerültem, de nem volt kedvem, így a "az orgazmus boldogít" elv alapján nekiálltam.

Most meg van egy rokonom, aki él, de elég beteg és aggódom, a stressz (érettségizem is) pedig rárak egy lapáttal, plusz találkoztam valakivel, aki kiáltja belőlem ezt a felhevültséget, de félek, megint bűnösnek érezném magam, ha csinálnám.

Valamikor hét közepe felé volt utoljára orgazmusom, ami tudom, nem volt olyan régen, de magamhoz képest mégsem mostanában történt és nem tudom mennyi ideig tudok így elleni, annyi biztos, hogy nem akarom megismételni a fenti 2 esetet.

Szóval szerintetek szabad ilyenkor csinálni, vagy nem illik?



2021. máj. 9. 23:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy bűn. Miért akkor ok nélkül szenvedni erény?

A halál szomorú dolog, de nem kell megszenvedni, nem erőből kell gyászolni.

Aki elment és szeretett, biztos nem akarná, hogy szomorú légy.

A szexualitás, az érintés, a vágy a legtermészetesebb, legegészségesebb dolog a világon. Az elmúlás, a halál sem valami gonosz dolog és nem is ok nélkül történik, idővel mindennek a helyét átveszi az új, ez így van rendjén.

Az új mindig teremtés által jöhet a világba, ez pedig maga a szexualitás, a testiség. Az egyesülésből fakad az új élet, a szexben a testi élvezetben tudja mindenki megélni a másikkal és a végtelennel való egyesülést (ógörögül ez az unio mystica, az Egyház is átvette ezt a filozófiát, az Istennel, a végtelennel való egyesülést jelenti) Emiatt is van olyan közel egymáshoz ez a két látszólag nagyon távoli világ. Az a helyes ha az emberben ilyen érzés jelenik meg, ezt legkevésbé sem szabad elfojtani, meg kell élni.

Elvileg ha egy házaspárnak egy kisfia/kislány meghal, a legjobban pont a szexszel tudják feldolgozni a kapcsolatukat és a lelküket sújtó fájdalmat.

Nyugodtan masztizz, ha lenne barátod akit szeretsz, teljesen normális lenne ha egy nagyot szexelnétek, mert már a harisnyád is nedves 😀, de így marad a maszti, végülis az a szexet utánozza. Én teljesen megértelek, a stressz még csak fokozza a vágyat, hiszen a feszültség feloldozásra vágyik, amire a szex a legjobb. Én pasi vagyok, de gyakran maszturbálok, ha olyan érzésem van vagy szexuális vagy más feszültség van bennem. Persze szexelni lenne a legjobb, de most ez van.

2021. máj. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18%

Akik itt írtak, komolyan elhitték, hogy ez a sztori igaz? :D

Természetesen minden nő szívesen írja ki egy anonim oldalra, hogy " kb a harisnyámon folyik a nedv"... :D


Másfelől a bizsereg szó tipikusan férfiakra jellemző, volt már itt egy kérdés, ahol nők bevallották, hogy ők nem éreznek ilyent, és a kamus pasik viszont azt írták, hogy "deigenisbizsergek". Honnan tudni, hogy kamus pasik voltak? Onnan, hogy a deigenisbizsergek mellé még kb. egy "gyeredugjmeg" kaliberű szöveg is társult. Azt gondolom nem kell magyarázzam, hogy ezt nő itt tuti nem írja.

2021. máj. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Sajnálom, hogy nyomaszt a dolog. De ahogy írtad/írták a stressz is befolyásolja ezt. Próbáld meg magadat elfogadni és nem gondolni arra, hogy jó vagy rossz amit csinálsz. Nem attól lesz szegény rokonodnak rosszabb, ha Te magadhoz nyúlsz és örömöt szerzel. Lazíts kicsit...
2021. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván ezzel vezeted le a feszkót, meg rá is kaptál a maszti ízére. Nem nagyon illendő, de nem kell tudja senki, hogy mit csinálsz.
2021. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, a maszti kb olyan szükséglet, mint a wc-használat.

Ilyen alapon ha legközelebb rossz hírt kapsz, de utána elmész wc-re, és testileg megkönnyebbülten jössz ki onnan, attól is érezheted rosszul magad. De mégse teszed, nem?

2021. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Gondolom a "halálfélelem szexuálizál" kijelentés miatt pontozott le mindenki, szóval elmondanám hogy ezt nem én találtam ki, ez egy pszichológiai tény hogy így reagál rá a testünk. Egy neves magyar pszichológus F.Várkonyi Zsuzsa is kifejtette egy könyvében és egy interjúban is.

Előbb tájékozódjatok emberek.

2021. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#12-nek üzenem, hogy igenis no vagyok, bár fiatal (19 éves). Nem tudom, mit gondolsz, nekünk mit kéne éreznünk és milyen szavakkal kéne leírnom ezeket az érzéseket. Mindenesetre tényleg igaz volt ez a "harisnyámon folyt" dolog, nagyon be voltam izgulva, aznap a halálbejelentésen kívül tökéletes napom volt az iskolában, majd utána kis nyugiban vásároltam, majd este elmentem színházba, ahol nagyon jól éreztem magam. Szinte mindig kicsit nedvesen jötten onnan haza, de aznap valahogy még jobban, gondolom az erotikus poénok is rásegítettek erre, amik a darabban elhangzottak.

Amúgy a többiek, akik írtak, hát... nem tudom, én nem a saját halálomtól félek, hanem másétól. Az is szexuálizál?

Ez a szinesztézia dolog amúgy érdekes, nekem úgy rémlett, hogy az csak az érzékekre vonatkozik, mondjuk a masztizás végülis tapintás, bőrérzékelés 🤔, akkor ezekszerint, ha valaha bármilyen halálosan félelmetes szituban fogok kerülni, akkor hihetetlen felhevült leszek? 😳 Mert az érettségim alatt (amin egy picit izgultam) is éreztem ilyesmit, mint most a betegséges stressz miatt.

2021. máj. 10. 12:30
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem is volt pár ilyen esetem.

Többször előfordult, hogy amikor depressziós voltam maszturbálással enyhítettem a bánatomat. De a legemlékezetesebb esetem az volt amikor az akkori barátnőmmel távkapcsolatban voltunk és hát éppen felizgattuk egymást. Maszturbáltam. és még éreztem azt a kielégült mámort, amit mindenki érez maszturbálás után.

De ekkor kaptam egy hívást, hogy egy jó barátom meghalt. Ugyanazt a szégyent éreztem, amit a kérdező. Mert fel voltam pörögve, de tudtam, hogy most gyászt kéne éreznem…

2021. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Na, velem is ez van kb😪

Mondjuk azóta csináltam párszor, ha nem is bűntudatom van, inkább csak rosszul érzem magam utána, ilyen kedvtelennek és nem igazán érzem az orgazmus előnyeit, csak, hogy fizikailag fáradt vagyok és végre nem zargat a testem, hogy "csináld, csináld, csináld!"

Egyébként sajnos nem él már a rokon, ezért is lehet, hogy nem esik túl jól, amit magammal csinálok. Remélem egyszer majd visszajön a régi érzés, amit érezni szoktam. 😟

2021. máj. 13. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!