Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfi nehezebben élvez el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi nehezebben élvez el ha iszik alkoholt?

Figyelt kérdés
Már többször jártam úgy a barátommal, hogy ivott több alkoholt (a több alatt azt értem, hogy nem volt berugva sem semmi, csak iszogatot pár pohárral, szóval tok józan volt) és nehezen élvezett el.. Valaki tapasztalt már ilyet?

2021. máj. 10. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Cukorbetegek is nehezebben élveznek ettől még mégse jobb velük (sőt)
2021. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a (sok) alkoholtól nehezen is áll fel.
2021. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Valamennyivel jobban bírom, igen, de még így sem eleget.
2021. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy nehezebben elveznek el de kb ugyanolyan gyorsan felall nekik ha meztelenul all elottuk egy csajszi vagy bekapja a farkuk. 20L
2021. máj. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol tompítja az értékelést, így egy általános jelenség hogy tovább bírják. Sokaknál az alkohol mennyiségétől függően a merevedés is problémás. De természetesen mindig akadnak kivételek, tehát van olyan akit nem, vagy csak kis mértékben befolyásol az alkohol
2021. máj. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ebben összefüggés. Nekem eddig az a tapasztalatom, hogy ha a partnerem iszik, eleve nehezebben áll fel neki, és nehezebben is megy el. Ha kicsit többet iszik, akkor fel se áll időnként.
2021. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább nem iszom, mert alapból is nehezen megyek el. F
2021. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!