Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok, és két sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok, és két sráccal voltam eddig, ez nagyon fura?

Figyelt kérdés

Eddig két sráccal voltam együtt (két alkalom), viszont volt másfajta intimitás mással. Sajnos nehezen kötődöm és nagyon nehéz addig eljutnom, hogy lefeküdjek egy olyan sráccal, akivel vonzódunk egymáshoz.


Igazából azért tettem fel ezt a kérdést, mert mostanában nagyon sokat szorongok emiatt is. Úgy érzem én vagyok egyedül a világon ezzel a “gonddal”.


2021. máj. 11. 09:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
szegyellem*
2021. máj. 11. 18:08
 12/16 anonim ***** válasza:

Nade kérdező! Mégis mit „művelsz” amitől az a másik lány úgy kiakadt? Hiszen épp az a lényeg, hogy nem művelsz semmit…

Vagy ezen voltak úgy kikadva? Nem értem…

Ne is törődj ezekkel a kritikákkal…

2021. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha szégyelled magad akkor azon meg a párodnak is segítenie kell, olyan kapcsolatot kell kialakítani amiben mind a ketten telljesen megbíztok egymásban és mind a ketten hosszú távra terveztek, így lehet elérni telljesen a másik bizalmát és a te korodban már azért sokan akarnak egy családot, szóval csak meg kell találnod azt az egyet akivel ezt meg tudod oldani, vagy ha úgy van akkor akár újra próbálni egy exeddel, de csak ha biztos vagy benne hogy nem sül el rosszul, nem sokan mennek vissza úgy exükhöz hogy aztán vele maradjanak, de volt már rá példa. Amúgy meg a párod előtt sose szégyelld magad, pláne ha már hosszabb ideje 4-5 hónapja együtt vagytok mert akkor biztos szeret🙂

(mellesleg minden faszi imádja a barátnőjét meztelenül, csak besétálsz elé és máris csorog a nyála, esetleg egy térd fölé érő zokni, csipkés fekete egyberuha😉😁)

2021. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szégyelled magad ruhák nélkül?

fürdőruhában is? Ha úgy nem annyira, járj el strandra és szokhatod így is a helyzetet

2021. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem jartam strandom kb. 9 eve.
2021. máj. 21. 23:24
 16/16 anonim ***** válasza:
Oké. Azt hiszem itt a legfontosabb kérdés most az: miért szégyelled a tested? kövér vagy? Túl sovány? Túl nagy a melled? Túl kicsi? Most csak találgatok persze. (a 12 -es válaszoló voltam.)
2021. máj. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!