Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az normális ha a prosztatagyul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a prosztatagyulladásra felírt kúp használata után egy óráig kegyetlenül fáj a prosztatám?

Figyelt kérdés

Ez elvileg ponthogy fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő kúp... Mégis baromira fáj onnantól kezdve hogy felhelyeztem kb egy óráig.

Most akkor ki kéne próbálni egy másikat mert erre allergiás vagyok(nincs bőrpír,talán egy kicsit viszket)?

Vagy ez azért van mert be vagyok feszülve és szűk a végbél ennek következtében ami hozzányomja a kúpot a gyulladt prosztatámhoz?



2021. máj. 19. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan is lehetne venni a kérdést, ha nem a szexualitás kategóriába lenne feltéve. :DD
2021. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, menj vissza az urológiára, vagy hívd fel telefonon a kezelőorvosod.
2021. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huhh köszi #2 akkor nem velem van a baj
2021. máj. 19. 21:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért itt tettem fel mert itt válaszolnak a legtöbben és leggyorsabban
2021. máj. 19. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában igaz, hogy ezt olvassák a legtöbben, viszont nem azért mert annyi az orvostudományhoz értő ember van a kategóriában... (hanem mert annyi tini / ismerkedni akaró privibombázásba kezdő fiúcska van a rovatban).
2021. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokat fogsz kínlódni a prosztattáddal még. Szerintem szükség lesz antibiotikum kúrára is.

Szaunát, meleg fürdőt kerüld.

2021. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már volt antibiotikum kúra 2is

Csak 10'3-on találtak ami nem kóros... Már csak gyulladáscsökkentőket kell szednem jó sokáig

2021. máj. 20. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!