Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Számít manapság a szüzesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít manapság a szüzesség?

Figyelt kérdés
Bennetek szül valamilyen gátat, hogy a kedvesetek volt már előttetek mással?

2021. jún. 3. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Számít a szüzesség!
Lényegtelen a szüzesség!
Ne legyen szűz a kedvesem a kapcsolatunk előtt sem!
38 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít.
2021. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként a saját szüzességemnek nem tulajdonítottam akkora jelentőséget. Össze jöttem akkori párommal, kívántam, lefeküdtem vele (17 éves voltam). Utána 2 évig voltunk együtt. Viszont szűzként semmiképp sem akartam elveszíteni szűzzel. Most pedig már húszonévesen szintén nem férne bele szűz, mert a korosztály amiben ismerkednék 25+ amikor azért már ne legyen szűz a partnerem.
2021. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha valakivel hosszútávú kapcsolatot tervezel, jobb, ha már nem szűz. Nem jó, ha te voltál az egyetlen partnere az élete során, mert nem lesznek meg azok a tapasztalatai (nem csak szexuális téren), amelyek egy egészséges, hosszútávú kapcsolathoz kellenek.
2021. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
19 évesen sem érdekelt amikor "elveszítettem" a sajátomat, utána sem. Már nem a középkorban élünk, az ember, a partner számít nem az hogy már belekóstolt-e a szexualitásba vagy sem. Sem kevésbé, sem jobban nem fog tetszeni attól hogy szűz-e.
2021. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akinek számít a szüzesség egy kapcsolatban, kifejtené, hogy miért?

Akinek pedig nem számít, szintén kifejtené, hogy miért nem számít?

2021. jún. 3. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább az zavarna ha miután elveszem a szüzességét, azon kellene aggódnom hogy érdekelné milyen mással...
2021. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hm. Érdekes. Állítólag aki elveszi a szüzességet ahhoz nagyon ragaszkodik az odaadó...
2021. jún. 4. 15:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!