Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel másabb egy szűz társsal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel másabb egy szűz társsal a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Pl, ha te voltál neki az első az mit jelent neked? Mit jelent neki?

2021. jún. 3. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Fontos a szüzesség!
Lényegtelen a szüzesség!
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Baromira semmit nem jelent.
2021. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha jelent valamit, akkor mit?

Ha semmit jelent, akkor miért nem jelent semmit?

2021. jún. 3. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Az érzések számítanak nem a szüzesség. Lényegtelen dolog ha két ember szereti egymást.
2021. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Lényegtelen felnőtt korban. Kamaszként még megéri ezen őrlődniy
2021. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért éri meg ezen őrlődni?
2021. jún. 3. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez az élet rendje. A kamaszkori félelmek és szorongások. Hülyeség, de ezen a fazison is át kell esni, hogy később kiegyensúlyozottaban állj a témához.
2021. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az hogy vki szűz, az emberek kis százalékának számít vmit. Vagy vallási, vagy elvi okokból. Meg persze azoknak akik még szűzek.


Az elsőt maximum csak azért jegyzi meg az ember, mert első. Vkinek jó élmény vkinek nem. Nagyon nem kell ezt túl gondolni.

2021. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze, ez jogos. Viszont a fiúk inkább, de szoktak azzal vagizni, hogy na neki én voltam az első...

Miért?

2021. jún. 4. 07:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább kamaszkorban "nagy szám" hogy valaki szűz vagy sem.

Nőként, -amikor megismerkedtem a férjemmel én már nem voltam az, -holott visszafogott jellem voltam mindig,de volt előtte egy komoly kapcsolatom.


Nálunk ő volt a "kicsapongó" típus, a tipikus férfi aki ráakar mászni minden nőre, de úgy elő tudta magát adni mekkora kaszanova amíg az első csókig nem jutottunk és esett le még párja sem volt nem hogy együttléte.

Akkor volt ő 22 éves.



Aztán az első csók után már semmi szokatlan nem volt benne, az első szeretkezés sem volt másabb, -max a tudat.

Aztán azóta meg el sem tudom képzelni ő volt az a "szűz" ártatlan kis férjecském, akit "meg rontott a csúnya néni", közben meg egy 190 centi 100 kg-s két ajtós férfi. Nincs különbség közte és más közt. Neki is megvan mit szeret, nekem is, és megvan mire vágyik a másik.

2021. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!