Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz cosplayer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz cosplayer, vagy simán csak animés lánnyal barátság extrákkal kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Te cosplayeztél életedbe?

Nem olyan könnyű le és fölvenni azokat a ruhákat...


Egyébként én nálad 0% esélyt látok.

2021. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván köztük is szok féle személyiség van, de gondolom ezt te is tudod, és inkább csak tapasztalatokra vagy kíváncsi.

Nekem két cosplayer lánnyal volt közelebbi kapcsolatom. Az egyikért szinte rajongtam, ő viszont semmibe vett, nem, hogy "olyasmi" nem alakult köztünk, de még egy sima barátság sem.

A másikuk meg pont az ellenkezője volt. Ő részletesen taglalta, hogy milyen pózokat szeretne kipróbálni velem, és nagyon be volt indulva, hogy cosplayben szexeljünk. Elméletileg egy barátság extrával dolog lett volna köztünk (fenntartva annak a lehetőségét, hogy ha úgy alakul, lehet több is), de ez a barátság részen bukott el, ugyanis számára elviselhetetlen volt, hogy nem csak a pozitív dolgaimat osztom meg vele, és "neki erre nincs szüksége".

2021. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Velem elég nehéz lehet, mert eddig még senkinek sem sikerült.

Hasonló érdeklődésű barátnőim közül sem nagyon jut eszembe olyan aki erre hajtana direkt... De ahogy a kettes is mondta ahány ember, annyi személyiség, úgyhogy ja, nem beszélhetek egy egész szubkultúra nevében.

2021. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eleve nincs túl sok cosplayer, anime kedvelő lány - bár vannak, de nem sokan. S még ezen belül is csak dugópajtit keresel - hát az még nem cosplayeres nőnél sem könnyű. Egyébként "barátság ..." ezzel kezdődik a szó. Szóval ismerkedj cosplayeres nőkkel (neked a kedvenced, neked kell tudni hol találod őket), udvarolj nekik aztán elválik mi sül ki a storyból. Lehet hamarabb lesz velük valami ha inkább kapcsolatra startolnál rá.
2021. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Eleve nincs túl sok cosplayer, anime kedvelő lány - bár vannak, de nem sokan."

Hát, érdekes, én elég sokat ismerek. Bár lehet azért, mert én is a műfaj kedvelője vagyok és "betalálom" a célközönséget, de egyszerűen undorító, hogy még mindig megy az általánosítgatás, hogy a nők körében ez nem annyira népszerű. De tény, hogy férfi anime nézőkkel nem is igazán barátkozom, mert a legtöbb nagyon túlnyomja az ott látott szexualitást.


"Lehet hamarabb lesz velük valami ha inkább kapcsolatra startolnál rá."

Persze... bíztassa, hogy komoly kapcsolatot akar, de közben csak szexre hajlik... Ekkora féreg miért létezik a földön?

2021. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4. Én pont fordítva tapasztaltam. Már azt hogy melyik nem néz inkább animét.
2021. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!