Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akiknek nagyon szőrös a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nagyon szőrös a fenekuk titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szőrös a fenekem, nem tudom miert pedig se apamnak nem olyan se a tesoimnak. Viszont ez lenne az utolso hely ahol borotvalkoznek, meg nem is tudom hogy lehetne ott.

2021. jún. 10. 22:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon szoros, de en borotvalom. Leguggolok, hatranyulok es tapintassal ellenorzom hol kell meg.
2021. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is nagyon szőrös. Tiszta szerencse, hogy férfi vagyok.
2021. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Lehet hogy anyukádnak is ilyen, vagy valami ősi beütés, vagy egyszerűen anyukád mást is szeretett és hát tőle vagy.

Szerencsére én férfi vagyok. De szerintem a nők túltolják ezt a borotválkozás dolgot, engem nem zavar a testszőrzet egy nőn, a fanszőrzet meg kifejezetten izgat, és igénytelen, elhanyagolt sem vagyok.

2021. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Az ugye nem derült ki, hogy f/n?!
2021. jún. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én abból indultam ki, hogy fiú a kérdező. A 2. mondatomat ezért is fogalmaztam meg némi szarkazmussal. Hogy térjen már kicsit észhez.


2-es

2021. jún. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Párom is szőrös. Mindenhol. És? Férfiből van. Természetes dolog. Ha zavar akkor szedd/szedesd le. De szerintem egy hetero kapcsolatban a nőt aztán teljesen hidegen hagyja, hogy a hátsód mennyire szőrös.
2021. jún. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
A másik kérdés ami felmerül, hogy honnan tudod hogy apádnak nem szőrös a segge?😂
2021. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon szőrös. Egy időben próbáltam borotválni, nem nehéz amúgy, kicsit pepecselős munka. Viszont a lényeg az az, hogy inkább ne borotváld magad. Állandóan életed végéig úgyse fogod tudni fenntartani ezt a fajta preferenciát. Olyan nőben keresd a párodat, akit ez rosszabb esetben nem zavar, jobb esetben pedig értékeli, hogy férfiasan szőrös vagy.
2021. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7es, onnan hogy lattam mar :D
2021. jún. 11. 08:51
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
7-es, most akkor tényleg menjünk vissza oda, hogy mi a fqsz rendkívüli van abban, hogy látod a legközelebbi családtagjaidat meztelenül?
2021. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!