Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akiknek nagyon szőrös a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nagyon szőrös a fenekuk titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szőrös a fenekem, nem tudom miert pedig se apamnak nem olyan se a tesoimnak. Viszont ez lenne az utolso hely ahol borotvalkoznek, meg nem is tudom hogy lehetne ott.

2021. jún. 10. 22:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

8


De ha nagyon szőrös a segged, akkor nyilván nagyon szőrös a lábad is (legalábbis magamból kiindulva). Ha leborotválod a segged, akkor értelemszerűen a lábadat is le kell combtól bokáig, különben úgy nézel

ki, mint akin szőrharisnya van.

2021. jún. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#10

Nos ez előszöris életkortól is függ. Egyébként én is inkább ebbe a családtípusba tartozom, testvéreimmel nem takargatjuk egymás előtt magunkat ha úgy van. De pl exem már ezt is furának tartotta, náluk kisgyermekkor óta senki nem meztelenkedett a másik előtt. Szóval nagy különbségek vannak családok között e téren. De azért szerintem apuka szőrös feneke már sok.

2021. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*vagy apuka nem szőrös feneke😄
2021. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami probléma volt, és törést okozott apám és a fia kapcsolatában, hát az nem az volt, hogy nap mint nap láttam a szőrös seggét, ahogy fürödni ment a nappaliból, ahol letette a ruháit a kis lakótelepi fürdőszobába, aminek mindig nyitva volt az ajtaja, amikor fürdött. Pici gyerekként imádtam nézni, ahogy prüszkölve szappanoz meg locspocsol, vakarja ki magát a melóskoszból, és mindig szürke lett a víz utána. Aztán meg ahogy borotválkozik, igen, egy szál pöcsben.

De mondom, ettől nem lettek pszichés problémáim felnőtt koromra, az agressziója meg később az alkoholizmusa, na az volt a baj.


10-es

2021. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva, személy szerint jobban tetszik ha nem szőrös.
2021. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is elég szőrös alul a lábaim között. Tusoláskor mintha hajas lenne ott . Máshol nem vagyok szőrös annyira de eszembe sem jut hogy lenyírjam
2021. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nőként egy átok... :-( Hiába a formás popó,ha leborotválod

szúr,gyantázni egyedül nem tudod... Marad a passzos nadrág.. :-(

2021. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Mickbro ***** válasza:
100%

Nekem nagyon szőrös. Zavar, mert nehéz kitörölni, ha kenődős a cucc.

Belekenődik és akkor 5m papír kell minimum a törléshez, aztán meg lehet pumpálni a szart, mert eldugul a WC.

Ezért, ha tehetem, akkor inkább áttolom a seggem a kád peremén és zuhannyal alvázmosást csinálok. Persze, utána törlés törölközővel.

2021. jún. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18.

Ismerős. De én szappant is használok. Nedves törlő is alap, azért, hogy ha idegenben kell budira menni.

2021. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!