Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kivel volt még hasonló? Eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel volt még hasonló? Eddig mindig telt nőim voltak, nagyobb mellek, husis combok, stb. Azt gondoltam, hogy ez az én ideálom, mert tény, ami tény, a nagy melleket imádom, de mostanában kezdett foglalkoztatni egy gondolat.

Figyelt kérdés
Vajon a vékonyabb lányokkal is tudnám-e élvezni a szexet, egyáltalán beindulnék-e? És ma elmentem egy rosszlányhoz, aki igencsak vékony volt, picike, és nagyon élveztem, izgató volt ugyanúgy. És mintha az esett volna le, hogy a saját alkatom miatt voltak csak a fókuszban a telt csajok, mert én is túlsúlyos vagyok, bár ez már megy lefelé. Szóval, mintha most kezdeném elhinni, hogy simán lehetne vékonyabb nőm is, ráadásul velük is jó.

2021. jún. 10. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
A kövér nők gusztustalanik.
2021. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól-sikerült dugásból semmilyen konzekvenciát sem lehet levonni - sem pro, sem kontra!
2021. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Mert elhitetted magaddal hogy a dagadt kockák jönnek be, mert a csinos lányoknál úgy sincs esélyed, de most hogy kezdesz formába jönni, elhiszed hogy lehet esélyed csinos csajoknál is.
2021. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert lett ilyen nod egy numerara mert kifizetted. Ne viccelj mar. Ebbol ne vonj le messzemeno kovetkeztetest. Persze ez nem zarja ki h amugy lehet vekony nod amugy is. De amiert fizettel az azert volt, Mert fizettel.
2021. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem, hogy most ez a mai ezért volt, de nem ez a lényeg, nem ettől hiszem el,hogy lehet ilyen nőm, hanem hogy arra jutottam, hogy a vékony csajok is ugyanúgy felizgatnak, és hogy mostantól ismerkedésnél ki is hagyhatom a telt csajokat. Van mit bepótolnom.
2021. jún. 10. 23:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert ne ess at a lo tuloldalara ha te se vagy Adonisz
2021. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A pöcsödnek melyik típus a kedvesebb? Halgass rá ilyen ügyekben:-)
2021. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!