Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hotwife, cuckold kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hotwife, cuckold kapcsolatban mire kell figyelni, hogy ezek a fétisek ne rombolják szét a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A feleségem említette hogy változatosságra vágyik. Néha én is gondolkodtam azon, hogy milyen lenne ha mással is lefeküdne. Én személyesen nem akarom megnézni amint mással is szexel de tetszene ha ilyen kalandokba kezdene de a kapcsolatunk is stabil maradna. A szex jó köztünk de ezek szerint a párom mással is szívesen lenne.

Arra gondoltunk, hogy első körben egy szexmasszázsra menne a párom, utána egy volt barátjával szexelne és ha minden rendben akkor közösen választanánk neki más pasikat is.

Biztosan vannak akik már tapasztaltabbak ebben a fétisben. Mire kell figyelni hogy nehogy a kapcsolat széteséséhez vezessen?



2021. jún. 12. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az elég lényeges hogy egyik pasival se dugjon sűrűbben mint veled és ne ejtsék teherbe illetve gumi nehogy hazavigyen neked egy kis "ajándékot" aztán kenegetheted:)
2021. jún. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Mással ne legyenek érzelmek,a volt barát nem biztos hogy jó ötlet..
2021. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra én is kíváncsi lennék, mert szeretnék cuckold kapcsolatot kialakítani.
2021. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kapcsolat addig stabil, amíg mindent együtt tudtok megélni és nem külön. Pl. én a páromat nem szeretném külön elengedni pont ezért, pedig gondolkodtunk rajta, de egy szexuális fétis ennyit meg nem ér. A volt barátját nem ajánlanám, inkább közösen nézelődjetek, keressetek és ha megvan a megfelelő srác, akkor vágjatok bele, de ne siessétek el semmiképpen sem, mert tapasztalat, hogy az nem lesz jó élmény. Legyen szimpatikus és ahogy korábban valaki írta, figyeljetek arra, hogy párod ne essen teherbe, mert az esélyesen szétrombolja. Ha pl nektek tetszik, hogy gumi nélkül történik az egész, mert megbíztok benne, akkor fogamzásgátló gyógyszerrel védekezzetek, idegennel nem kísérleteznék megszakítással semmiképpen sem.
2021. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A felszarvazás fétise: hotwife és cuckold

[link] › a-felszarvazas-fetise-hotwife-e...

2015. júl. 23. — A felszarvazott férj/férfi (cuckold vagy hubby) kifejezetten abban leli örömét, ... hotwife nem ragaszkodik a gumihasználathoz, sőt, kifejezetten a fétis része, ... a kapcsolat/házasság felbomlásának veszélye az új, a másik kedvéért. ... Azzal pedig mélyen egyetértek, hogy óvszer nélkül semmiről szó sem lehet!

2021. jún. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!