Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretitek ha vernek, bántanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek ha vernek, bántanak szex nélkül is?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm dicsekedett hogy az ő férje olyan úr, úgy tudja őt verni mint senki más. Hogy képzeljem el késett egy percet és olyat kapott. És nekem azért nincs férjem mert nem vagyok igazi nő, és nem hagyom hogy a férfi legyen az Úr a háznál.

Ezen kívül őt rendszeresen fenekelik pofozzák és sohasem döntött ő a szex-ről (mikor legyen milyen legyen).

Ez szerintetek meddig okés?



2021. jún. 24. 08:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egy férfi soha nem meg nőt. Kivéve, ha a nő mazochista esetleg szubmisszív beállítottságú, és ezzel örömet lehet neki okozni.


Ilyen esetekben elfogadható, sőt jó dolog a verés, és vannak akik ezt úgy is élvezik, hogy nem folytatódik szexként, de valahol nekik mégis pozitív az érzés.


Addig ameddig a barátnőd nem szomorú emiatt, bátran áll a verés elé, és ha akarná elkerülhetné a verést, addig szerintem semmi gond nincs ezzel. Akkor ha a verés kötelező, akkor viszont az erőszak, amin segíteni kell.

2021. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szex nélkül szoktam én is kapni a pálcával.
2021. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha vernek téged, bántanak szex nélkül.

Én pasi vagyok, szeretném, hogy verjen, bántson egy jó csaj, akár szex nélkül is :)

2021. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!