Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan büntetnétek meg egy csajt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan büntetnétek meg egy csajt?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretjük az erőteljesebb szexet. Ma megettem reggel az ételét ami a hűtőbe volt. Majd elmentem dolgozni. Kicsit később azt az üzenetet kaptam hogy készüljek, mert fájdalmas büntetés jár a rossz kislányoknak (Este terveztünk szexelni). Mire készüljek?

Ha általában dolog előtt 20 pálcát kapok dolog közben pedig kezével jó sokat akkor most mire számítsak?

Vagy valami egész más lesz a büntetésem?



2021. jún. 24. 13:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A hetesen hatalmasat nevettem. :D
2021. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Nagyjából túl vagy rajta, szóval írdd meg, mi lett,de azokkal tudok egyet érteni, aki erre nem tud mit írni, hiszen ahhoz ismerni kell téged, hogy tudjuk mit érdemes tenni.


Tekintve, hogy ez úgyis egy játék, ahol leírjuk a fantáziánkat én is leírok egyet.


Én nem esek kétségbe ha megeszik az ételem, ezért azt képzelem el, hogy egy brat lány csínytevésével állunk szemben. Ezt egy jelzésnek tekinteném, hogy este játszunk.


Kezdetnek meztelenül kellene készítened nekem tükörtojást, mit végig kellene nézned, ahogy megeszek. Te természetesen nem kapsz vacsorát, viszont egy erőspaprikát víz és tej nélkül magában el kellene fogyasztanod. A nap későbbi részében gondoskodunk majd a "fehérjepótlásról".


Ilyen felvezetés után kapnál egy-egy erősebb csipeszt a mellbimbóidra, majd pár percig így kellene a sarokban állnod. Ezek után lekerülnek a csipeszek, és a fenekedre megkapod a szokásos 20 pálcaütést, majd megkérlek, hogy orlásian elégéíts ki, vacsora gyanánt le kell nyelned.


A többi pedig annak következménye hogyan viselkedsz. Amennyiben bocsánatkérően, bűnbánóan, akkor megy minden a régi kerékvásában, amennyiben viszont szemtelen vagy, és feleselsz, további büntetések kerülnek elő.

2021. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%
én azt a búzigyereket úgy, hogy azt nem szabad részleteznem bizonyos okok miatt :)
2021. jún. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
feláldoznám a késnek...(FIÚT
2021. jún. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#12

Amint hazajöttem (az ajtót becsuktam) és máris húzhattam le a gatyát ötöt kaptam kézzel. Majd kérdezte, hogy hoztam-e neki új kaját (persze nem). Mondta hogy sejtette, de ő már megterített, úgyhogy főz valamit, üljek le. Ott egy kis kártyát találtam amire az volt írva hogy a rossz lányoknak nincs vacsora. A barátom meg mondta hogy eredjek a nappaliba a sarokba térdelni meztelenül(oda volt készítve kukorica meg fagyott borsó). Majd mondta miután befejezte az ételét hogy most 20 pálcát fogok kapni és +10 valamit, de lesz egy kis újítás. Majd össze kötötte a kezemet meg a lábamat és a kanapéra kellet kellett rátérdelnem. Ott megkaptam a szokásost és mogyoró vesszővel tízet (na az eléggé fájt).

Aztán mondta hogy ennyi volt a büntetésem. Szeretkeztünk majd a végén kérdezte hogy akarok még egy utóbbi játékot ahol kiélhetem a sub vágyaim, én meg mondtam hogy persze. Úgyhogy kaptam bilincset mell csipeszt és dérdeltem a sarokba nem Tom mennyi ideig.

2021. jún. 26. 07:13
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
Legközelebb próbáljátok ki a talpverést nádpálcával😉
2021. jún. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem még mindig hatásosabb lett volna, ha zárolja a netflix-előfizetésed.
2021. jún. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Istvan485 ***** válasza:
26%
Izgalmas téma -in is kikotoznelek!!!! Beby
2021. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem voltak soha ilyen durva büntetések. Ha mondtam, vagy tettem valami "rosszat", akkor annyi volt a büntetésem, hogy megszorongatott, lecsókolt a lábamról, finoman harapdált, aztán pedig ezután megdugott. Nekem őszintén nem jönnek be az ennyire durva dolgok, bár azt szeretem, ha szex közben durvul, de ha ilyen jellegű büntetéssel próbálkozott volna, azon nyomban rúgom a magassarkúmmal tökön.
2021. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%
#12 Milyen további büntetések? :)
2021. jún. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!