Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ha fenekelést kaptok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha fenekelést kaptok, az milyen pózban szokott történni?

Figyelt kérdés

Általában meztelen popsira kaptok? Mennyit bírtok?

Én általában meztelenül bekötőt szájal összekötőt lábal és kézzel a barátom lábára fektetve. kézzel 40 darab ütés volt a legtöbb pálcával 20 darab.



2021. jún. 27. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül és ruhában is szoktak ,póz lényegtelen hisz váratlan pillanatban is kaphatok . De alázat pózban is kaptam már
2021. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Meztelen popsival egy padra lekötve. Kéz, láb, derék. Pálcával szoktam kapni.Az alap 12. De szoktam úgy is kapni, hogy rá kell hajolnom hátulról a fotel támlájára, szoknya fel, bugyi le, kis terpesz. Pálcával már kaptam 25-öt is. A szám nincs bekötve, betömve, de orditani tilos! Az plusz ütés.
2021. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!