Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szakítóok?A baratom szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítóok?A baratom szeretne hármast néha.Mondtam neki,hogy nem vagyok hajlandó massal rajta kívül óvszer nélkül lenni, vmint kerek egy friss STD negatív leletet is a partnertől orál miatt. Úgy láttam, nem nagyon tetszett neki.

Figyelt kérdés
Ezt így nem vállalom be, az egészségrmrol van szó,vmint az överol is. Eleve hogy nem az én ötletem volt,mrglennek nélküle, de így nem is lesz egy sem és ez így szakitook.
2021. júl. 20. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Rendben tudomásul vettük.
2021. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mond le róla, akkor az lehet.
2021. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A teszt kíváló ötlet,a munkatársam ílyen hármas okosság miatt lett HIV fertözött....megérte neki.
2021. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as:Jézus......és most mi van vele? Miért nem védekeztek???
2021. júl. 20. 21:38
 5/13 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom és a felesége vettek be gumi nélkük pasit..Mind a ketten HIV fertőzöttek lettek..A felesége bele is halt..:-(
2021. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5: ez remtortenet ,vagy igaz?
2021. júl. 20. 21:41
 7/13 anonim ***** válasza:
3 as vagyok.Megvan...éli az életét.Gyógyszerezik.....állandóan lenézet minket,ő volt a nagy faszkandur...lehet hogy nem volt anbyi sexkalandom,csajom...de nekem van egy klassz családom..
2021. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7:uhhh,ez brutál. Megjárta. Igen, te annak örülj, hogy jól vagy
2021. júl. 20. 21:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kib...ott sok a felderítetlen HIV pozitiv....még sima vérvételen se derül ki,csak ha célirányosan nézik... Gondolj bele 10 évig lappang tünet nélkül...addig hány partner megy a levesbe...aki viszi tovább
2021. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dologba ne menj bele, főleg úgy, hogy a te egészségedről van szó. Nekem ennyit senki sem érne, ha nem tudná megérteni, szakítanék vele.
2021. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!