Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szakítóok?A baratom szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítóok?A baratom szeretne hármast néha.Mondtam neki,hogy nem vagyok hajlandó massal rajta kívül óvszer nélkül lenni, vmint kerek egy friss STD negatív leletet is a partnertől orál miatt. Úgy láttam, nem nagyon tetszett neki.

Figyelt kérdés
Ezt így nem vállalom be, az egészségrmrol van szó,vmint az överol is. Eleve hogy nem az én ötletem volt,mrglennek nélküle, de így nem is lesz egy sem és ez így szakitook.
2021. júl. 20. 21:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Sajnos igaz:-((
2021. júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ha a párom lennél nem adnálak senkinek sem csajnak sem pasinak..
2021. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
Nos, én úgy érzem, hogy magát a hármasozást nem szeretnéd, még akkor sem, ha negatív teszteket lobogtatnának, meg 3 óvszert felhúznának. Ha így van, mondd meg nyíltan a barátodnak, hogy neked nem pálya a hármas! Ha mégis, akkor viszont simán ragaszkodhatsz az óvszerhez, és a tesztekhez is, akinek így nem felel meg, azt el kell zavarni! A fő szakítóok viszont itt az, hogy a vágyak nagyin nem egyeznek alapból...
2021. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!