Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti össze jönnének egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti össze jönnének egy transz pasival? (Csak hogy tisztázzuk nem rólam van szó)

Figyelt kérdés

Adok egy kis személy leírást meg a fogalomnak a jelentését is.

Na szóval transz férfi = ftm. Ez annyit jelent hogy férfi testel rendelkező (arcszőrzet,lapos mellkas, izmos test stb.) Férfi és az egy problémája hogy női nemi szerve van illetve hormon kezelésen. Magyarán így ennyi a transz pasi fogalma.

De a személyiségre/külsőre rá térve:

163cm magas (igen ez kicsi de ő neki sem öröm hogy csak ekkora)

Pozitív, céltudatos, úriember aki eléggé szociális és kultúrált is.

Kb ennyi a lényeg most így egyenlőre. Köszönöm a válaszokat.



2021. júl. 22. 07:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Tesztoszteronra gondoltam. Fáradt vagyok. Ettől függetlenül a lényeg ugyanaz.
2021. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

9.-es

Ó értem semmi baj. De viszont az hogy csak a lába között nincs férfi nemi szerv attól még ugyan úgy férfi és nem nő.

(Vannak olyan férfiak akiknek valami baleset során a nemiszervük sérült vagy úgymond leszakadt és csak úgy tudták megoldani hogy női nemi szervét csinálnak neki hogy tovább tudjon élni de ettől függetlenül minden maradt ugyan olyan. Akkor a te szemedben azok a férfiak akik ilyen traumát szendvettek el nem is férfiak? Vagy hogy van ez?)

2021. júl. 23. 01:14
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Férfi aki férfinak született, nő aki nőnek. Két nem létezik. A többi elmebetegség
2021. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
És ez a férfi/nő, milyen nemű társat keres? Mert hogy férfinek nagyon nőies, nőnek nagyon férfias......
2021. júl. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%

Talán igen. Heteróként ismerem magamat, de a tomboy-okért, ftm-ekért odavagyok! Szeretem néha őket nézni Pinteresten, Instagramon.

Egyfajta 'nemi borderline'-ok; szerintem ebben is lehet valami szép, elvégre kevesen ilyenek.

Azonban, ha ő lenne a fiúsabb fél (szokott így lenni leszbikus pároknál IS), akkor magasabb kellene hogy legyen nálam. Ha meg neadjisten én lennék az a fél, akkor meg úgy lenne a jó, ha ő lenne a 169,5 centim alatt.

2021. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

13.

Nem csak kettő nem van hanem több. Ott van pl az interszex emberek akik születésnél biológiailag nem sorolhatók be sem nőnek sem férfinak vagy pont hogy mind kettőnek.

2021. júl. 24. 01:50
 17/18 anonim ***** válasza:
31%
13 és ez mekkora része a társadalomnak? 0,01 százaléka? Nehogy már egy ilyen kisebbséget újabb nemnek nevezzünk. Az ilyen az egy evolúciós zsákutca, ahogy a ratyik is.
2021. júl. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem evolúciós zsákutca egyáltalán hisz az állatvilágban is előfordul egy élőlénynél kétneműség lásd pl bohóchalak vagy csigák. Azok is képesek megváltoztatni a nemüket. És a melegség is szintén megtalálható az állatvilágban és az emberiség történetében ami több ezer éves.
2021. júl. 24. 05:51
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!