Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Topless strandolás? Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Topless strandolás? Mi a véleményetek erről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olvastam korábbi kérdéseket, láttam már, hogy ki volt tárgyalva, hogy régen Magyarországon is teljesen elfogadott volt a nőknél a fedetlen kebel egy strandon, ma már nem így van. De tényleg, nem értem miért. A mai világban, mikor a nőknél teljesen elfogadott a magamutogatás mindenféle mértékben, meg mindenféle szexuális irányultságot elfogadnak az emberek, egy ilyen dolog nem fér bele, hogy topless fürdőzzenek a nők. Még ha nem is egy wellnessben, vagy egy aquaparkban, de egy tóparton, Balatonon, tengerparton bele kéne férjen azért.

Az utóbbi időben voltam néhány napot strandolni több helyen is, és mindenütt azt látom, a nők azt se tudják, hogy igazítsák a melltartót, hogy minél kevesebb részt takarjon, hogy jobban fogja a nap őket. Komolyan, akaratomon kivül már azt figyelem, mikor fog lecsúszni teljesen véletlenül, ha teljesen meztelenek lennének, nem lenne annyira feltűnő. Ja, és nagyon undorítóan néz ki szerintem, mikor szépen le vannak barnulva, de a melltartó nyoma fehér...

És nem, nem arról van szó, hogy erre verném magam. Szerintem manapság már senki sem lepődik meg meztelen melleken, ez tényleg bele kellene férjen.



2021. júl. 24. 22:02
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
39%
Nem undorító ha fehér a melltaró vonala, de nem ez a lényeg, hanem ha mindenki mindenütt pucér lenne, az elég sivár és unalmas lenne.
2021. júl. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

11es

Nem lenne unalmasabb, mint melltartóban :D

2021. júl. 25. 06:10
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű... Magyarország túl prűd az ilyesmihez. Bármelyik szlovén ,horvát ,olasz stb tengerparton, illetve német tavi strandokon , teljesen természetes a monokini.
2021. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon súlyos mentális problémákat okoz ez a műkeresztény, erkölcseiben mélyen korrodált vezetés.

Anyámék nudista strandra jártak, ott ismerkedtek meg. Nálunk a meztelenség nem volt tabu-téma. Én is így nevelkedtem.

Anyu bármikor monokinizik, és én sem csinálok belőle semmi problémát. Néha megyünk nudizni, de alig van nudista strand az országban. Az ő idejükben szinte minden nagyobb város mellet legalább egy nudi volt, mára nem sok maradt belőlük!

Ez a fotózásos dolog nem érdekel: felvállalom, és nem szégyellem a testem.

Anyu piszokul jól tartja magát, a fiatalabb pasik meg vannak őrülve érte.

Itthon mindig meztelenül vagyunk - így szoktuk meg, így esik jól.

Ha tudnánk hogy nem büntetnek meg valami erkölcsös rendeletalapján, akkor a strandon is monokiniznénk, mert csak a büntetés lehetősége tart vissza.

2021. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
11%
Valahogy a női mell nem arra való, hogy nyilvános helyeken mutogassák, pl. ahol mindenféle korosztály, köztük gyerekek is előfordulnak. Nem feltétlen előnyös, ha szexuálisan felizgatja a tiniket vagy felnőtteket, és a gyerekeknek sem feltétlen előnyös látni, csak úgy. Aki ilyet akar látni, vagy nem zavarja, az ennek megfelelő helyre megy.
2021. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

15ös

Már mégis miért ne lehetne mutogatni? És mivel kevésbé izgató, mikor teljesen ki van pakolva a mell, látszik aa egész, csak éppen a 2 bimbó nem?

2021. júl. 26. 09:01
 17/45 anonim ***** válasza:
97%
Valamikor 91-ben,gyerek voltam,kimentünk apukám egyik baratjához a Balaton partra,ugyanis ott volt nyaralója, és abszólút normális volt,hogy a felesége monokinebn napozott az udvaron,sőt az is,hogy úgy fogadott bennünket,még egy kávét is főzott toplessban.Kimentünk a hajójukra,ott is a feleség csak egy bikini alsóban napozott,vezényelete a hajót.Nekünk akkor olyan természetes volt,mintha most valaki kétrészes fürdőruciba lenne.Sajnálom én is,hogy kiment a divatból,a nudista az már más.
2021. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Normal strandon en sem csinalom mar ugy,mint anyu regen, csak inkabb udvarban vagy naturista helyeken. Illetve kulfoldon, ott valahogy tenyleg termeszetesebb maradt a dolog. Nem szeretek az egyetlen monokinis csaj lenni a strandon :) L
2021. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Én emlékszem amikor kissrác voltam, pucéran futkároztam a strandon, nem éreztem magam kellemetlenül.
2021. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
61%

"Valahogy a női mell nem arra való, hogy nyilvános helyeken mutogassák."


Pont arról beszéltünk, hogy a topless nem a mutogatásról és a másik embernek a triggereléséről szól.


De ahogy írták többen is, ez függ a trendektől és a társadalmi konstrukcióktól, amiket és amiknek az ellenkezőjét is "meg lehet indokolni".


Ha már női mell. Érdekes, mert szerintem amiben a legjobban hasonlít a férfi és női mell az pont a mellbimbó. Amiben meg eltér az a forma és a méret. Nem ellentmondásos, hogy pont azt rejtegetjük, ami a legjobban hasonlít és a különbséget, amitől az nőies (és valakik szerint eretnekség, ha látszik), azt pedig öltözködéssel hangsúlyozzuk ki (optikai növelés, fel-, összenyomása ruhadarabokkal? Ha ez a női mell ennyire mágikus és tabu, akkor mi ez az disszonancia a gyakorlatban?

2021. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!