Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Topless strandolás? Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Topless strandolás? Mi a véleményetek erről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olvastam korábbi kérdéseket, láttam már, hogy ki volt tárgyalva, hogy régen Magyarországon is teljesen elfogadott volt a nőknél a fedetlen kebel egy strandon, ma már nem így van. De tényleg, nem értem miért. A mai világban, mikor a nőknél teljesen elfogadott a magamutogatás mindenféle mértékben, meg mindenféle szexuális irányultságot elfogadnak az emberek, egy ilyen dolog nem fér bele, hogy topless fürdőzzenek a nők. Még ha nem is egy wellnessben, vagy egy aquaparkban, de egy tóparton, Balatonon, tengerparton bele kéne férjen azért.

Az utóbbi időben voltam néhány napot strandolni több helyen is, és mindenütt azt látom, a nők azt se tudják, hogy igazítsák a melltartót, hogy minél kevesebb részt takarjon, hogy jobban fogja a nap őket. Komolyan, akaratomon kivül már azt figyelem, mikor fog lecsúszni teljesen véletlenül, ha teljesen meztelenek lennének, nem lenne annyira feltűnő. Ja, és nagyon undorítóan néz ki szerintem, mikor szépen le vannak barnulva, de a melltartó nyoma fehér...

És nem, nem arról van szó, hogy erre verném magam. Szerintem manapság már senki sem lepődik meg meztelen melleken, ez tényleg bele kellene férjen.



2021. júl. 24. 22:02
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

39

Nem én makogom ezt, de mindig ezért hisztiznek a feministák hogy nem mutogathatják szabadon a nők a melleiket.

Most akkor igen vagy nem?

Ha azt mondom nem kéne mutogatni mindenkinek, akkor az a baj, ha meg igazat adok nekik az a baj.


40

Van millió kukkolós oldal...

2021. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
A feministák se "mutogatni" akarják. Nekik az a problémájuk, hogy a legtöbb közösségi oldal irányelveiben szerepel, hogy a női mellbimbót ki kell takarni. Ők csak azt szeretnék, hogy ne kapjon külön besorolást egy olyan testrészük, ami a férfiaknak is szinte ugyanolyan. Vagy ide vehető a strand, ahol sok nő számára zavaró, hogy egynél több vizes, szorító dolog van a testén. Senki nem akarja erőltetni senkinek, hogy na akkor most szépen mindenki leveszi a felsőjét a strandon, hanem csupán azt lenne jó elérni, hogy ne vuduzzanak meg senkit, ne kiáltsanak ki senkit exhibicionistának, rbancnak, csak azért mert ő egyénileg úgy dönt, hogy szabadabban strandol. Most lecsekkoltam több magyar strand oldalát, a legtöbb helyen tilos a monokini, ahol meg szabad, ott is felhívják a figyelmet, hogy legyenek tekintettel a fürdővendégekre. Na ez a másik, ne hivatkozzunk már ilyenekre állandóan, hogy a gyerekeink traumát szenvednek el, ha látnak egy női mellet. Kicsit visszás, hogy néhányatok szerint az izlésesség és ("nyugati jóléti") züllöttség, erkölcsi fertő közti vörös vonal az a mindent megmutató, kiemelő (na itt tényleg lehet használni a magamutogató szót), kibugyannó, bevágó, kivágó, vagy csak a simán a szabad levegőn levő női mell között fekszik.
2021. júl. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

42es

Így van, a női mell gyakorlatilag így is teljesen látható, mert sok nő kipakolja teljesen (amivel nincs is gond), sőt, saját maguk töltenek fel képeket így a közösségi oldalakra. Gyakorlatilag csak a két bimbóról vitázunk, nem is a mellről.

2021. júl. 30. 15:05
 44/45 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon gáz ez a női mell szexualizálás...
2021. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, hogy ez az álszenteskedés jövőre már elmúlik, mindenki szabadon felvállalhatja a testét - és önmagát!
2021. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!