Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aspirin hatására könnyeben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aspirin hatására könnyeben fent lehet tartani a merevedést?

Figyelt kérdés
A sűrűbb vér nem tesz jót a merevedésnek?

#Aspirin #erection
2021. júl. 30. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem sűrűsödik be a véred az Aszpirintól, s semmilyen kihatása nincs az erekcióra, ennyi erővel C-vitamint is szedhetnél.
2021. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kevered a dolgokat kedves kérdezö. Az Aszpirin fogamzásgátlásra jo. (Erösen a combok közé szoritva!)
2021. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aszpirin szerintem nem hat. De a múltkor kipróbáltam valami vérnyomás csökkentőt, mert néha magas volt a vérnyomásom, 4 napig nem volt merevedésem tőle, max úgy, ha folyamatosan vertem. De fenntartani nem tudtam. Szóval óvatosan az ilyenekkel.
2021. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as, indokolatlanul, nem orvos által számodra felírt megfelelő vérnyomáscsökkentőt csak úgy nem veszünk be. Ez nem fájdalomcsillapító, ez akár komoly gondot is okozhat, és kórház is lehet a vége.
2021. júl. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4es

Egy fél szemet vettem be, jobb is volt a vérnyomásom (helyreállt amúgy azóta), de merevedés nem volt attól a kis gyógyszertől, érdekes.

2021. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű hogy a gyógyszer okozza. Én is szedek, és van merevedésem. Továbbá értágító hatása van, nem szűkítő.


A merevedés hiánya max a rossz a vérnyomásom miatt lehetett, mert a tested nem robot...

De a lényegen nem változtat, hogy orvosi kivizsgálás nélkül ilyen gyógyszert nem szedünk.

2021. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!