Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az aspirin protect csokkenti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aspirin protect csokkenti a fogamzasgatlo tabletta hatasat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rajta van a leírásban..
2013. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor bemasolnad legyszi? Csak mert en nem talaltam.

Es tudtommal csokkenti, ezt regen mondta nekem egy nogyogyasz, de akkor nem szedtem fogamzasgatlot ugyhogy nem erdekelt

2013. jan. 28. 11:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha tudod minek kérdezed? Hívd fel a nőgyógyászod aztán megmondja neked. Szerintem a GYIK-on viszonylag kevés az orvos vagy gyógyszerész.
2013. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is csökkenti,akkor sem ajánlott szerintem.

Mivel a trombózis elleni gyógyszereket nem szabad fogamzásgátlóval beszedni.

2013. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es!


Ott inkább fordított ok-okozati kapcsolat áll fent.


Akinek valamilyen okból trombózis elleni gyógyszert kell szednie, az alapból nem szedhet fogamzásgátlót, de elsősorban NEM a trombózis elleni gyógyszer miatt, hanem mert a fogamzásgátló trombózisra hajlamosít.


Kérdező!


Nem tudom. Vérhígító, ez tény, de a betegtájékoztatóban nem említik a fogamzásgátlókat és a fogamzásgátlók betegtájékoztatójában sem figyelmeztetnek az aszpirinra.

Ezek alapján lehet szedni együtt.


Mire szednéd az aspirin protectet?

2013. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Epemutetem volt 3 napja es fekudnom kell. Nem sokat, de hat nem maszkalok egesz nap.

Nem vagyok trombozisra hajlamos, de a sok fekvestol igy is siman kialakulhat...

2013. jan. 28. 17:18
 7/13 A kérdező kommentje:

Azert szedtem tovabb a tabit, mert a nover mondta, hogy a mutet utan nem fogok majd tudni odanyulni, tehat tamponcsere kizarva. Tobb mint fel nap fekszem, betettel meg ataztam volna.


Viszont elegge felek a trombozistol, mert szeritem nagyon veszelyes es barkinek barmikor lehet...

2013. jan. 28. 17:26
 8/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el, mit ír ez az orvos:

[link]


szerinte aspirin protecttel nem éred el a kívánt hatást.

Az aspirin protect nem ellensúlyozza a fogamzásgátló trombózisra hajlamosító mellékhatását.


Még kórházban vagy?

Nem kérdezted az orvost?

A fogamzásgátló és a kötelező hosszabb ágynyugalom együtt indokolná, hogy ők maguk vérhígítót adjanak.

2013. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De konyorgom mar 1 eve szedem es eddig nem volt trombozisom, nem kell ellensulyoznia semmit az aspirinnek!!


Azert nem kapok, mert jarkalhatok.


Nem hiszem el, eleg lett volna 2 szavas valasz a kerdesemre, nem kell igy kifacsarnod!

2013. jan. 28. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit facsarok ki?


Csak linkeltem egy "orvos válaszol" oldalt.


A fogamzásgátló MINDENKINÉL megnöveli a trombózis esélyét.

NEM csak azoknál, akik trombózisra hajlamosak.

De erre felesleges asprint szedni, nem lesz kisebb ez a kockázat. - ezt írta az adott orvos is.


Ágyhoz kötöttség esetén fogamzásgátlótól függetlenül szintén megnő a trombózis esélye.

DE te járkálhatsz, így ez rád nem érvényes, mint ahogy te is írtad.

2013. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!