Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért pisi jön orgazmus helyett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pisi jön orgazmus helyett?

Figyelt kérdés

Először is, ha valaki felismer azok közül, akikkel a napokban beszéltem... ciki, de még mindig ez a bajom.


Soha életemben nem tudtam elmenni senkitől és semmitől se, még a saját kezemtől se, de azt még csak nem is élveztem egyáltalán. Ezért megvettem az első vibrátoromat (Satisfyer Curvy 2+), hátha változik valami. Az első alkalommal csak azért nem történt semmi, mert annyira intenzív volt, hogy nem tudtam ott tartani túl sokáig, folyton elvettem onnan. A második alkalomnál is folyamatosan elvettem, mert akkor is ennyire intenzív volt, viszont akkor történt meg először ez a ciki baleset, nem is kellett pisilni, nem is éreztem, hogy jönne, csak utána vettem észre... Olyan gáz, annyira megijedtem, hogy mi történt.

Aztán próbálkoztam még párszor, ezúttal direkt kádban, és a kövön, illetve mindig elmentem előtte pisilni, de minden egyes alkalommal ugyanez van még mindig... Egyszerűen nem értem, hogy miért, amikor eleve direkt kevesebbet iszok aznap, amikor tudom, hogy ki szeretném próbálni, meg direkt elmegyek előtte pisilni. Meg alapjáraton is kevésszer pisilek egy nap és nincsenek vizeletvisszatartási problémáim sem.

Viszont orgazmusom még mindig nincs. Illetve nem tudom, hogy az milyen, de szerintem nem ilyen. Mindenki azt mondja, hogy "majd tudni fogod, ha elmentél". Hát, én nem tudom, de szerintem az nem történt meg egyszer se. Viszont ami furcsa, hogy ha ezt a cuccot használom, automatikusan nyögök, amit amúgy előtte soha, de soha nem tettem (gátlásos is vagyok, meg nem is jött magától semmikor, nem volt ennyire intenzív semmi se). Illetve ezt nem tudom, hogy írjam le értelmesen, de a "baleset" mindig a leghosszabb/leghangosabb nyögés után történik. De szerintem orgazmus nem, csak ez...


Miért vagyok ennyire elcseszett? Mit csináljak, hogy ez ne így legyen? Így még élvezni se tudom, mert már számítok rá, hogy mi fog történni...


Próbáltam utána olvasni, nem sok mindent találtam, csak 1-2 cikket, ott azt írták, hogy valószínűleg squirting, de nem hiszem, hiszen a G pontom közelében sincs a vibrátor... meg nem is spriccel.



2021. júl. 31. 21:09
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Ez most hülyén hangzik, de megszagoltam, és közelről kicsit pisi szaga van, de "messziről" (feküdve) nem érzek semmit. Egyáltalán nem szoktam sokat inni, sőt, nagyon keveset iszok. De nem volt színe.


Nem tudom, nem akarom elhinni, hogy életem első orgazmus-közeli élménye squirt lett volna, amire elvileg elég kevesen képesek, úgy, hogy én meg az orgazmusra nem vagyok képes.


Bár amit írtál, az logikusnak tűnik, lehet, hogy tényleg így van. Lelki okok mindenképpen vannak a háttérben, bár azt hittem, hogy annal csak a sima szexhez van köze.

2021. júl. 31. 23:45
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján szerintem a tested reagál, és a squirt azt jelzi hogy képes lennél az orgazmusra, de fejben rástresszeltél a dologra (lásd,ez a bejegyzés is), és nem tudod magad elengedni annyira, hogy menjen az orgazmus. Én legalábbis erre gyanakodnék a helyedben.
2021. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Rajtad csak én segíthetek
2021. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Tul sokat elemzed ezt az egészet.

Ne skatulyázz, tpök mindegy mi történik, meg mikor, csak legyen minden élvezetes.

2021. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
50%
Megpróbálnék segíteni a problémádon
2021. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy gyenge orgazmus. Miután megvolt ez a pisi dolog, mit érzel? Mint aki úgy maradt felhúzva, vagy érzel azért kielégülést?
2021. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Utolsó: Huh, fogalmam sincs, jó kérdés. Erre azért nem tudok válaszolni, mert eleve, amikor nekiállok, akkor se vagyok elég horny. Tudom, hogy nem ez a legjobb hozzáállás, de azért csinálom mégis, mert most vettem nemrég ezt a cuccot, és kíváncsi vagyok.


Ami azóta történt még: Nem tudom behatárolni, hogy PONTOSAN mikor éreztem ezt, de szintén a leghosszabb/hangosabb nyögés közben, előtt, vagy után volt egy pillanat, amikor az egész testemben éreztem valami bizsergést (a legelső szó, ami eszembe jutott, hogy leírjam ezt az érzést, az a "tingling" volt angolul), illetve utána (amikor szokásosan jött pár csepp folyadék...) éreztem, hogy lüktet ott lent egy kevés ideig.

2021. aug. 2. 18:06
 18/29 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem ez egy orgazmus, csak túl gyenge. De nem vagy sosem elég kívánós? Ha muszájbol csinálod, nem lesz jó, fejben nem fogod tudni elengedni magad.
2021. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Wow, valóban az lenni? :O Olyan nehéz elhinni, azt hittem, sose fog megtörténni. Bár én még mindig kételkedek benne.

Szoktam, csak ritkán, meg akkor az esetek nagy százalékában a párommal vagyok, szóval abból szex lesz. De egyedül tényleg ritkán vagyok olyan hangulatban.

2021. aug. 2. 19:37
 20/29 anonim ***** válasza:
Hát ha te sem tudod eldönteni, hogy ez mi, akkor mi még úgy sem. De írtad a bizsergést, és a lüktetést, pont előtte, hát ezalapján más nem lehet.
2021. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!