Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok. Klasszikus kérdés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Klasszikus kérdés. Mekkora péniszméret túl kicsi számotokra?

Figyelt kérdés

Ha megismernétek egy fiút, belé szeretnétek, de aztán az első szex alkalmával kiderülne, hogy az általatok elképzelt méretnél kissebb neki, mit lépnétek?


Őszinte válaszokat kérek.:)



2021. aug. 16. 18:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. Nem, en azt gondolom, hogy bar n 17 cm, tokeltesen mukodik, es kielegito, ahogy te is fogalmaztal. A lanyok valobam nem meregetik. Viszont hallottam olyat, hogy valaki elhagyna a parjat, ha az elso szexnel kiderulne, hogy nem idealis a meret. Ennek a lanynak megkersojeleHeto az ertelrendje mondjuk.


Inkabb en is batoritasnak szantam a kerdest. Sok ferfi komplexussal el 11-14 cm kategoriabam, pedig nem ezen mulik egy boldog kapcsolat, magyon nem, de meg a szex minosege sem.

2021. aug. 17. 07:19
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy pasi ennyit foglalkozik a faszmérettel,ott nagy a baj! L.
2021. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne lenne lány, aki tisztában van a méret igényeivel? Miért ne tudhatnám, hogy mekkora a páromnak? Igen, ha kicsi a partneremnek, ergo nem élvezem vele a szexet, akkor nem maradnánk együtt az első szex után. Egy férfi se maradna együtt olyan nővel, akivel nem jó a szex. Ha állandóan kicsúszik, alig érzem, akkor de, ezen is múlhat egy párkapcsolat. 15 felett kezdődik számomra az igazi élvezet, és ezt felesleges tagadni. Egy vékony 13 centissel egyszerűen halott ügy. Másnak meg pont jó, ezen felesleges rugózni.
2021. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

OK, igazad lehet.

Hisz én is jobban szeretem azokat a nőket, akik finoman szorítanak, mint akikben harangozok.

2021. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Bemegyek a boltba, megnezem, osszemerem, megforgatom, tetszik, megveszem, meguntam eldobom. Jogom van hozzà. Vàsàrló vagyok!

Ès boldogtalan.

2021. aug. 18. 16:37
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 13 alatt lenne túl rövid, masztizásnál egyszer lemértem, mérsékelten felizgulva 13 cm megy be tövig, ha jobban nedves vagyok és szét akarok esni a vágytól, gondolom hosszabb objektumok is belém férnének. 🤔
2021. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%
#16, majd mesélj újra, ha lesz valaki, akihez érzelmek is kapcsolnak, nem csak felizgulás, és aki nem egy objektumot dug beléd.
2021. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!