Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van értelme annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme annak, hogy házasság előtt nem szexelsz senkivel? Tartható ez a mai világban? Ismersz olyat aki így cselekedett?

Figyelt kérdés

Elveszítettem már évekkel ezelőtt a szüzességemet, de apukám össze jött egy olyan nővel aki ezt vallja, hogy házasság előtt nincs szex. Most apukám is hirtelen egyet ért ezzel és én vagyok a sz*r hogy anyám engem nem erre nevelt és vissza kéne erre állnom, és már ezt kéne nekem is követnem…

Mennyire normális ez?

Én nem vagyok egy ri**c tipus de nem értek ezzel egyet, túlzásnak érzem. Mit lehet erre szólni, hogy leszálljanak a témáról végleg? Mindig feljön



2021. aug. 16. 23:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

Egymasra hangolodnak..

Hidd mar el a szex joval tobb mint egy nemi aktus.

Ket ember mindenféle érzetének összessége.

Az egy eletritmus pedig megadja az egy bioritmust is stb atb

2021. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Na ez meg még nagyobb hülyeség, mint amit először írtál. Először is, létezik fizikai össze nem illés, ami pl. okozhat a nőnél állandó nőgyógyászati vagy húgyúti fertőzést. A libidó pedig nem csiszolódik, az adott. Úgyhogy ha összekerül a napi kettő meg a havi kettő típusú pár, mindkettő rosszul fogja érezni magát.

Ha igaz lenne, amit írsz, egy házasság sem menne tönkre.

2021. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Ismerek egy pàrt. A sràc 26 a nő 25. Évek óta együtt jàrnak. Szüzek, az esküvő utàn akarják elveszteni. Nagyon szuperül kijönnek.
2021. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%

12 a hazassagok azert mennek tonkre mert már eleve romlottakna felek belekerulve is.

A sok nemibaj is ez miatt alakult ki h mindenki mindenkivel k.fél.

Kulonben a felek immumrendszere is egymasra alakul. Ez teny.

2021. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
Mi vártunk, mindketten így éreztük helyesnek. Nem bántuk meg. 😊
2021. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
Hány éves az apád, és mennyi a barátnője?
2021. aug. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
26%
Baromság, mármint a házasság. 2021 van, aki házasodik, az már rohadt ciki.
2021. aug. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet, én is ilyen vagyok. 4 éve házasodtunk, előtte 2 évig jártunk. Én 25 voltam, a férjem 23 az első együttlétkor. Nem bántuk meg, de ehhez kell egy ilyen értékrend. Apukádtól irreális elvárás feléd, hogy máról holnapra ezt fontosnak gondold.
2021. aug. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%
Azért vallja az a nő, hogy házasság előtt nincs szex, mert ki akarja semmizni apádat. Ugyanis ha házasság után rossz a szex vagy valami nem okés, ugrik apád lakása, és a te életed is veszélyben. Apád helyében elzavarnám a nőt, és inkább a te jövőd lenne a fontosabb. Házasság soha, max. élettársi kapcsolat.
2021. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
19-es, ez így nem igaz, a házasság előtt szerzett vagyon házasságban sem lesz közös.
2021. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!