Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van értelme annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme annak, hogy házasság előtt nem szexelsz senkivel? Tartható ez a mai világban? Ismersz olyat aki így cselekedett?

Figyelt kérdés

Elveszítettem már évekkel ezelőtt a szüzességemet, de apukám össze jött egy olyan nővel aki ezt vallja, hogy házasság előtt nincs szex. Most apukám is hirtelen egyet ért ezzel és én vagyok a sz*r hogy anyám engem nem erre nevelt és vissza kéne erre állnom, és már ezt kéne nekem is követnem…

Mennyire normális ez?

Én nem vagyok egy ri**c tipus de nem értek ezzel egyet, túlzásnak érzem. Mit lehet erre szólni, hogy leszálljanak a témáról végleg? Mindig feljön



2021. aug. 16. 23:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy égbekiáltó baromság ez. Egy felnőtt kapcsolathoz hozzátartozik a szex. Az egekbe emelheti, de le is rombolhatja. Nekem volt olyan pasim, akivel a szex miatt szakítottam. Nem azt mondom, hogy a város összes pasijával le kell feküdni, de akivel komolyabban gondolkodsz, azzal mindenképpen.
2021. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek olyat - magamat.
2021. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
A szexben nincsen semmi Szent vagy misztikus dolog. Az egy remek élvezet,ami a legjobb olyannal, akivel érzelmi kapcsolatban is vagy. Ráadásul a többi élvezettel ellentétben nem is káros az egészségre:) Az hogy valaki ezt megvonja magától, hát lelke rajta, ez olyan, mint vegánnak lenni, tőlem csinálja. Csak ne akarja rám is ráerőltetni.
2021. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

Én is így gondolkodtam 25 évig. Jó nagy hülyeség volt amúgy. Bár azt még ma is tartom, hogy csak komoly kapcsolatban érdemes, mert másként úgysem ad igazi kielégülést és ami fontosabb, ha mégis becsúszik a baba, nálam nem opció az abortusz, amit gyilkosságnak tartok. Felháborító, hogy 3 hónapos korig engedélyezett, miközben egy 3 hónapos korhoz közelítő babának már mindene van, pici orra, tökéletes végtagjai, ujjacskák...


A lényeg, nem tartható, nagyon durva elfojtásokhoz, depresszióhoz vezet ez a felfogás a mai világban, amikor 30 körül jutnak oda az emberek egzisztenciálisan, hogy házasodhassanak. Ráadásul tényleg jó szar lehet a szex a nem megfelelő emberrel.


Én a lányomnak azt fogom mondani, hogy szexeljen nyugodtan, de csak azzal, akit szeret és aki szereti őt, és védekezzen mindenképp.

2021. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
42%

Ennek szuzeknel.lenne ertelme csak.


Ugyanis 2 ember szexualitasa egymashoz csiszolodik. Alkalmazkodnak is tovabbi vágyak is ébrednek fel etc.


De aki mondjuk volt már x szamu partnerrel annak már a vágyai összehasonlitas alapuak. Egyikkel ilyen volt masikkal jobb harmadikkal a legjobb es akkor olyan kell aki kb sacc mint a 3.


Viszont ha nem lett volna csak az elsovel azzal is eljutott volna szep lassan egymas testet stb megismerve oda hogy neki az JÓ.

2021. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, hány éves vagy, de teljesen abnormális, hogy ebbe apukád és pláne egy idegen nő bele akar szólni. Ha elmúltál 18, semmi közük hozzá, ha még nem, akkor kb. addig lehet beleszólásuk.
2021. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
5-ös, jó nagy hülyeséget mondtál. Két ember csiszolódhat egymáshoz szex terén, de nem akkor, ha alapvető eltérések vannak pl. az igényeiket illetően. (És ezen kívül még egy sereg dolog lehet, ami akadálya az összecsiszolódásnak.)
2021. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%

Nem hulyeseg.

En az elso pasimmal leeltem volna az egesz eletem. Maxon jo volt a szex. De szakitottunk.



Miota megismertem viszont nagyfarku valoban belevalo csődöröket azota az elso szerelmemmel a szex kb az egy vicc szint.


De ha szuzen hozzamentem volna es ma is hű lennék meg minden hozzá, a mai napig imadnam vele a szexet!


A mai vilagban ilyen nem letezik hogy vki leéljen egy életet egyetlen az elso partnerével.

2021. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%

"alapvető eltérések vannak pl. az igényeiket illetően. "


Na ez sem szuzekre jellemzo.

Wgy szuznek még nincsenek igényei azt se tudja mi a szex.

Maximalisan a partnerhez fog alkalmazkodni a partenere fogja a szex jelentését adni neki.

2021. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
9-es, a libidóról hallottál már? Marhára nem partnerfüggő. És libidója a szüzeknek is van.
2021. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!