Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy véletlenül láttatok vagy hallottatok másokat szex közben?

Figyelt kérdés

Milyen hatással volt rátok?


Esetleg lehet, hogy nem is volt véletlen? ;-)


21/L/B



2021. aug. 23. 09:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen volt többször is. Izgatni szokott. Nem is mimdig véletlen. 25L
2021. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Anyámat hallottam az akkori párjával, hogy a másik szobában mit csinálnak, ami azért volt ciki, mert nálam volt a pasim (friss kapcsolat) :D

De jót mosolyogtunk rajta...

2021. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
Táborban papírvékony falak a szobák között, haver a túloldalon a fejemnél kb döngette a túlsúlyos barátnőjét, de keményen. De én felizgultam rendesen a helyzettől. Ha nem lett volna ott egy másik srác a szobaban, kivertem volna rá.
2021. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
Miskolc-Tapolcán 10 napig vertem a zoknimba a szüleim látványától ahogy kb.3 méterre szexeltek a másik ágyon amikor azt hitték,hogy már alszok.
2021. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Unokahugom láttam szexelni 2 barátjával.
2021. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%
Volt mar tobbszor, taborban, osztalykirandulason,koliban de otthon is. Altalaban izgat :) L.
2021. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Nem véletlenül ;) Swinger klubban láttam / hallottam jó néhány izgató szituációt.

Abszolút izgatóan hat - mondjuk ezért megy oda az ember.


Volt anno egy nagyon hangos nő a szomszéd házban, őt lehetett hallani nyáron, amikor tolta a párja - eleinte izgató volt és hangulatba jöttünk az akkori párommal, utána közömbössé vált

2021. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%
En batyamat hallgathattam, amig el nem koltozott. Eleg lemenyen nyomattak, bar csendben,az ágy mozgasat a pincéből is hallottam. Xd Engem is hallottka mar.
2021. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
2021. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Öcsémet láttam, barátnőjével. De inkább kínos volt nekem, semmint izgató. 25/L
2021. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!