Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy véletlenül láttatok vagy hallottatok másokat szex közben?

Figyelt kérdés

Milyen hatással volt rátok?


Esetleg lehet, hogy nem is volt véletlen? ;-)


21/L/B



2021. aug. 23. 09:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Koleszban egy szobatàrsamat láttam meg, egy csajjal. Kicsit kínos volt, màsrészt meg nekem is tetszett az a csaj, szóval bàntot is, hogy nem én dugom.

Tesómat a baràtjàval, ott nem hatot ràm sehogy.

A többi amit làttam az màr nem véletlen volt.

2021. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Idén nyáron hallottam. Épp számitógépeztem, nyitva volt az ablak, és a velem szebe lévő tömbházból jött a női orgazmus hang meg a csattogás de annyira durván hogy szó szerint hallatszódott az egész utcában😂😂. Amúgy tök izgató volt de közben vices is .
2021. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 kisördög1 ***** válasza:
Rég volt hogy ilyenbe futottam bele, akkor nagyon izgatott még ha nem is vettek be, jó volna újra p)
2021. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!