Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan szopjuk le magunkat ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szopjuk le magunkat ?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés de eléggé hajlékony vagyok és nem is annyira kicsi de még így sem sikerül

2021. aug. 27. 14:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

De jó nektek, én lány vagyok, és csak fantáziálok ilyesmiről....

Szóval, szerintem csak próbálgasd, esetleg keress nyújtógyakorlatokat a youtubon.

(Bocsi hogy OFF voltam.)

2021. szept. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Hát nekem se túl kicsi, és elég hajlékony vagyok, de épp csak a végét érem el. Gyertyapózba próbáld
2021. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudom bekapni,inkább csak belecélzok a számba
2021. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Gyakorlás és nyújtás ennek a kulcsa.

Érdemes sokat nyújtani mert szuper élmény ha le tudod szopni magad. Én is nagyon régóta csinálom, mert sokkal jobb élmény mint kézzel kiverni. Vannak erre jól bevált nyújtógyakorlataim is, amivel fejleszthető a hajlékonyság.

És igen, a lányoknak is legtöbbször bejön a látvány, nekem eddig minden barátnőm kíváncsian nézte a mutatványt. :)

2022. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!