Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl reagálom vagy nem kíván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom vagy nem kíván annyira a párom?

Figyelt kérdés

A párommal május óta vagyunk együtt, nem volt sok szex köztünk, mert nekem sokszor fájt a szex, valamiket kaptam rá de az igazi ok a sok stressz és elég száraz is vagyok…


Mostanság azért sokat javult és együtt tudnánk lenni többet. Elmentünk nyaralni 4 éjszakára, de csak 2x voltunk együtt, pedig én többet igényeltem. Az ő válasza az volt, hogy fáradt(igaz sok program volt) de kaptam vagy 3x vissza utasítást erre hivatkozva, le ültünk megbeszélni és elmondta tenyleg így van, most nem tud nincs energiája.


Tudom nőből is vagyok túl komplikalom, de nekem ez olyan hihetetlen.

Friss kapcsolat együtt tudnank lenni folyton, most itt a nyaralas, ittam én is alkoholt(amit sose szoktam) és segített ellazulni amitől ugye jobb is lett volna de nem tudtunk együtt lenni, mert o fáradt volt.


Volt egy másik pár is, az is zavarta, hogy utolsó nap mellettünk voltak és biztos hallani fogjak..


Nekem ez az egész inkább kifogás szeru, és rosszul esik, mert biztos miattam van csak nem akar megbántani. Nem vagyok elég tapasztalt az agyban, ez a kevés együttlét is bezavarhatott nem tudom de folyton kattog az agyam. Ezek után milyen lesz a szex…pedig mondtam nekünk a gyakorlás kéne, meg friss pár vagyunk az is furcsa folyton együtt kene legyünk..azt is tudom o előttem több novel volt szóval nem az a kategória aki nem igényli…


Nem szeretnek szakítani vele de olyan furán érzem magam. Kevésnek(nem vagyok szex mániás de nyilván imadom ot és kivanom is nagyon)

Én 26 l/o 29 f



2021. aug. 30. 08:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Próbáld nem nyaggatni mindig ezzel.. Hagyd had ő kezdeményezzen.

Sok oka lehet h miért nem akarja munkahelyi stressz, családban van vmi, vagy ő érzi kevésnek magát, esetleg más nő is van a dologban. Nem akarom elvenni a kedved de meglehet h ez is közbe szól.

Várj még egy kicsit, ha nem javúl a helyzet,és ha nem mond semmi konkrétat akkor gondolkodj el a kövi lépésen.

És ne magadat okolt, nem tehetsz semmiről sem.

L

2021. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Férfiként írom: ha száraz vagy ne szexeljetek. Akkor inkább használj síkosítót, bár jobb lenne annyi izgazás, amennyitől nedves leszel. De el tud menni egy férfi kedve attól ha látja hogy fáj neked, meg nem jó. Lehet hogy attól tart már hogy nem lesz jó neked.


Voltam olyan lánnyal aki azt mondta hogy ő nem nedvesedik. Hát, már amikor lekerül a bugyi akkor is totál nedves. Nyugodtan mondd meg neki mik azok a pici extrák, amiktől kellően felizgulsz.

2021. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
beszéld meg vele pl hogy érzel xd
2021. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én tenyleg megbízók benne, nem féltekenykedtem sose sőt most se fordult meg a fejembe valaki más(lehet naiv lennék) de így ahogy leírtad most megijedtem
2021. aug. 30. 08:47
 5/19 A kérdező kommentje:

Beszéltünk és elmondtam neki is. De o azt mondta esküszik fáradt volt..


Igen nehezebben, de együtt tudunk lenni és ha faj is jo nekem azon kívül. Használunk óvszert is, lehet ez is zavarhatja ot…

2021. aug. 30. 08:50
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén most egy ideig....

A szárazságot viszont orvosolni kell, használj síkosítót.

2021. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Persze hagyom, nem fogok kezdeményezni. De néha úgy érzem ez az 5 hónap nem fog folytatódni..leginkább miattam, mert magamat ostorozom e miatt
2021. aug. 30. 09:03
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
4 éjszakából 2 együttlét az nem rossz .
2021. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát én 8ra számítottam minimum..reggel este
2021. aug. 30. 09:23
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
omg, csak neked fajhat a fejed ugye? a ferfi ugorjon minden szavadra? olyan nincs hogy o esetleg faradt? uristen milyen emberek leteznek
2021. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!