Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A sperma sűrűségén és mennyisé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sperma sűrűségén és mennyiségén lehet valami étrenddel változtatni?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg létezik olyan mű sperma szerű síkosító ami fogyasztásra is alkalmas? Én imádok nyelni de párom elég keveset termel és nagyon híg. Jobban izgatna ha sok lenne és sűrű

2021. aug. 30. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Akkor én kellenék neked :D
2021. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Igen kaphatók "műspermák" nézz szét a szex-webshopokban. Le is lehet nyelni, direkt úgy gyártják. A mennyiség maximális mértékén nem lehet növelni, mert a prosztata befogadóképességétől függ, az meg mindenkinél akkora amekkora. Ha sokáig nincs csapolva akkor kicsit több lesz, de 3 nap és eléri a maximumom mennyiséget. Viszont akkor meg ritkább lenne a szex, szóval inkább csináljátok rendszeresen és élvezzétek :)
2021. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt hittem, hogy rossz, hogy sok jön, meg hogy torokra megy, köhögnek és fulladoznak tőle, soha nem engedtem még oda. Erre most jössz te ezzel a kérdéssel, hogy ilyet szeretnél, akinek sok jön. Mindig lehet itt érdekes emberek érdekes kérdéseit olvasni :-) Azért jó hogy ez is bejön valakinek.
2021. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Èn szeretnék sokat nyelni

46 f

2022. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!