Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem lövell már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lövell már olyan aktívan a spermám, mint régebben, lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Régebben komolyabb izgalmi állapotban akár 1-2 méterre is elspriccelt élvezénél, manapság csak kifolyik a spermám. Mi lehet ennek az oka? Lehet ezen javítani?

Urológiai problémám nincs. Intim tornát próbálom egy ideje, de nincs eredménye. :-(



2021. jún. 12. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
1-2 méter?! Hát, te tudod végülis... Egyébként szerintem csak annyi, hogy nem érnek olyan ingerek mostanság. Szerintem ez minden.
2021. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy hány cm-re megy a spermád? Istenem..🤦🏻‍♀️
2021. jún. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Gátizom erősségétől függ
2021. jún. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet:

-gyakrabban vered ki, és nem húzod el eléggé

-gyengültek a PC izmok

-egyszerűen már nem tudsz annyira felizgulni mindenre, mint tini korodban, ezzel én is íígy vagyok.

2021. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Osztom 4-es véleményét! Több oka lehet. Testi és lelki is.

Párkapcsolatban, házasságban élsz esetleg? Mert ebben az esetben idővel csökken a vágy, az izgalom. Ha van is szex, rutinná válik.

Amennyiben szingli vagy és alkalmiak a kapcsolatok, akkor talán éppen az érdektelenség, a felületes viszonyok miatt alakul ki lelki probléma.

Az életkor lényeges a kérdésben. Nem is értem, miért nem írtad ki. (?)


1-es! 1 - 2 méter nem ritkaság, de persze nem is adatik meg mindenkinek. Ha belegondolsz, amikor a nő combjai között, vagy kutyában mögötte vagy, és a feje mellett a párnán, az ágytámlán, a falon ér célba, az megvan 1, akár 2 méter is. ;-)

Fiatalon nekem is voltak ilyen orgazmusaim. Természetesen, nagy fokú izgalmi állapot kell hozzá + fizikai adottság.

Nem vagyunk egyformák ezen a téren sem! Kinek sok jön, kinek kevés, kinek tartalmas, kinek terméketlen, egyeseknek kilövell, másoknak kifolyik. Ráadásul, mindennek semmi köze a mérethez!

2021. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!