Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretem a furry artot ezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a furry artot ezen kívül adult baby is vagyok, pelenkakedvelő. Normális, hogy ezeken belül javarészt fiúkat nézek meg pelenkában és a furryben is az übercuki rajzok és képregényekben szinte mindig fiúk a befutók akikért oda vagyok?

Figyelt kérdés

De nem is szexuális vágyak ezek, hanem olyan basszud de kawaii meg ilyen érzés. A lányok tetszenek, mindig ők tetszettek, de a pelenka fétisemen belül szinte csak fiúk vannak és néhány közűlük eléggé cuki tud lenni beöltözve és ezen témán belüli furry képregények, artok is nagyon tetszenek, ahol szintén fiúk vannak. Most olvasok 3 képregényt, amire előfizettem patreonon és hát, azok a karakterek brutálisan cukik, de MIND fiúk :S


Viszont egy férfivel nem tudnám a szexualitást elképzelni. Valaki, ötlet? Ha érdekel PM-ben küldök ízelítőt mit olvasok/nézegetek.



2021. szept. 2. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem az lehet, hogy ezzel a "kawaii" übercukisággal összeegyeztethetetlen a szexuális vonzalom, és (feltéve, hogy tényleg heteró vagy) a lány karaktereknél emiatt a legapróbb szexuális vonás elrontja a cukiság érzését, míg a fiú karaktereknél meg nem?


Másik tipp, hogy durván elnyomod a homo/biszexualitásod, és a tudatalattid eközben finoman, jelzésértékűen kiszervezi az ilyen irányú vágyaidat a különböző artokba. Bár ha a furryt és a baby adultot bevállalod, akkor ez tényleg "csak hab a tortán" lenne :D


Harmadik ötlet: valójában lány vagy, és néhány furry haverod meglátta, hogy a legtöbbet fiúkat nézegetsz, és megsejtették, hogy heteró vagy, ami náluk szexuális kisebbségnek számít. És most azon parázol, hogy vajon így is elfogadnak-e :D (nyilván ezt a harmadikat nem gondoltam komolyan... vagy igen?)


Ha gondolod, pm-ben küldhetsz valamit, igaz, a pelenka meg az adult baby nagyon távol áll tőlem, de kíváncsivá tettél.

2021. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

A legfőbb probléma ezzel, hogy ezt a kérdést furry körökben, azon belül is inkább baby fur-ökkel kellene megtárgyalni, ugyanis ők tudnak ebben ténylegesen segítségedre lenni.


A baby fur témában nem igazán vagyok otthon, de általánosságban furry szemmel nézve szerintem nincs azzal semmi baj, ha rajzokon inkább a fiú karakterek tetszenek, ez nem baby fur-ök esetén is töbekkel előfordul, nem véletlen a mém létezése: [link]

2021. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak kérdés semmi más.

Ezek a pelenka fétisesek bele is kaxiznak és pössentenek a pelusba?

Vagy ennek mi a lényege, hogy el tudjam képzelni?

Danke

2022. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

Attól függ mennyire súlyos a dolog.

A többség csak viseli a ruha alatt otthon.

Van, aki munkába is viseli.

Akad, aki belepisil.

A belebarnázás már ritka, főleg, hogy egyébként nehezebb is úgy kinyomni a dolgot, hogy az zárt térbe érkezik, rögtön szét is kendők, mert nem fér el.

A többség vagy a felnőtt lét nehézségei elől menekül (munka, szamlák, stb..) vagy a kisbabáknak járó figyelemre vágyik, amit sok estben nem kaptak meg, ezért felnőttként más felnőttektől várják a babusgatást.


Mindentől függetlenül (?) vannak (főleg ázsiaiak) akik koncertek, és más események alkalmával azért vesznek pelenkát, hogy ne kelljen wc-re menni, és végig tudják nézni a műsort kényelmesen. Ők előtte otthon kipróbálják, hogy mennyit bír a pelenka.


Anno leveleztem innen valakivel, tőle tudom. Én nem tartozom közéjök.

2022. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!