Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem akarok többé shotacon és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok többé shotacon és lolicon képregényeket olvasni! Hogy szokjak le róla? Tudom hogy senkinek nem ártok vele de rohadtul rosszul érzem magam utána.

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 22:57
 1/4 anonim válasza:
87%

Szia!

Ne érezd magad rosszul tőle, mivel csak olvasod, viszont ha már úgy érzed hogy ehhez a korosztályhoz vonzódsz akkor tényleg abba kellene hagyni. Ha annyira zavar hogy ezeket a típusú mangákat olvasod, próbálj meg keresni valamit ami elvonja a figyelmed (például sima ecchi vagy esetleg hentait olvasni.) Remélem segítettem.

2017. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
volt abban a koromban egy nagyon aranyos barátom akiért teljesen odavoltam. a szüleimet őrületbe kergettem azzal hogy szerelmes leveleket írtam neki és meg akartam csókolni. Őt ez nem zavarta és egyszer szülinapomon meg is engedte a szájra puszit. ez volt kb 10-11 évesen. és amikor ezeket olvasom sokszor ez elevenedik meg bennem. utána meg letargia. a barátnőm nem tudja.
2017. szept. 30. 23:06
 3/4 A kérdező kommentje:
az kimaradt hogy ez a barátom fiú volt és én is az vagyok.
2017. okt. 1. 01:37
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Hát én nem az eredeti kérdésre írok véleményt hanem a második kommentedre.!ne merülj el a nosztalgiázásban!keress magadnak olyan barátokat akikkel őszintén tudsz beszélni az érzéseidről.barátkozz ismerkedj sokat.keress magadnak olyan párt aki számodra megadja azt amire vágysz.tudod amig a múlt szépségeibe merülsz a felszinen sok szép gyönyörű dolog roboghat el.ne engedd hogy kimaradj ezekből.sajna tapasztalatból mondom.remélem nem baj hogy nem az eredeti kérdésedre válaszoltam!😊sok sikert neked!ismeretlenűl is drukkolok neked!
2017. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!