Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Cuckold storyban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold storyban mennyire megalázó helyzetet éltetek már meg? Csak a szitu megalázó vagy rá is tesztek?

Figyelt kérdés
Ha úgy jobba privátban is megoszthatjátok a tapasztalataitokat, köszönöm

2021. szept. 9. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem teszünk rá, mert nekem nem az jön be, hogy megaláz, hanem az, hogy élvez és őszinte élvezetről van szó.
2021. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Te melyik szereplője vagy a történetnek? Maga a szitu nem jár egy "megalázó" érzéssel?
2021. szept. 9. 14:36
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Láttam már balul sikerült hármasokat, többeseket, a leggyakoribb hibák:

- nincs rendesen lebeszélve a dolog, sem a játékszabályok, sem az hogy mire vágynak és "menet közben" döbben rá valamelyik fél hogy ez neki nem okés;

- nem tartja valamelyik fél az előre megbeszélt játékszabályokat;

- a beszálló túlgondolja a dolgot és próbál kicsábítani.

Ahol a fentiek renden vannak (vágynak rá a felek, tartják a játékszabályokat és okosan választanak) ott a hármasok nem gyengítik hanem erősítik a kapcsolatot, még jobban összeköti a feleket hogy ezt is meg tudják közösen élni.

2021. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A kicsábítást hogy kell érteni?
2021. szept. 9. 14:45
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
#4 úgy kell a kicsábítást érteni, hogy a beszálló úgy gondolja majd "kicsábítja" az asszonykát 1:1 mókára is a pasija nélkül, avagy azt hiszi hogy húúúúú akkor már érzelmek is vannak és offenzívát indít a nő megszerzésére
2021. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van amikor a "férj" szinte teljesen figyelmen kívül van hagyva?
2021. szept. 9. 14:52
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
#6 megbeszélés kérdése - a pár beszéli meg először egymás között és utána közlik a beszállóval mi a "forgatókönyv". Van amikor a férj aktív beszálló, van amikor csak passzív szemlélő, s van aki "kölcsön is adja" a párját, teljesen változó. Mindenre van precedens.
2021. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amikor rosszul sül el a dolog akkor ott tör ki a "hiszti" vagy utána van durca?
2021. szept. 9. 14:58
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
#8 láttam már olyat hogy ott helyben a swingerben vitatkozott össze elég keményen a pár (ki is kellett rakni őket hogy ne ott "műsorozzanak" mert zavarják a többi embert).
2021. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Abszolút nem megalázó semilyen szitu. Mi nyíltak vagyunk és én szeretem látni vagy tudni, hogy mit tesz a párom, de abszolút nem megalázó. Érdekes szítanak azt mondanám amikor én vittem a szálloda elé a barátnőm, hogy találkozon a partnerével. Az is inkább a srácnak volt furcsa nem nekünk.
2021. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!