Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pénisz a férfiasság, a mell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénisz a férfiasság, a mell pedig a nőiesség jelképe?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 18:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
látom nem ment át az irónia: tudatában vagyok, hogy az élet nem így megy, ahogyan a 3-as komment leírja (szerencsére)
2021. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#9 Nincs semmi garancia arra hogy a mell méret genetika lenne. A farok méretet sem a genetika dönti el, hanem az anyaméhben lévő androgén hormonok mennyisége.
2021. okt. 1. 21:48
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

12-es


ha tudsz valamit, ami a mellméretet befolyásolja a genetikán kívül azonnal tedd közkinccsé! (a plasztikán kívül, és nálam a fogamzásgátló - ugye hormonkészítmény - sem hozott eredményt, gyanítom másnál sem mert akkor mindenki enné mint a cukrot)


egyébként gondolom arra célzol, hogy a kismellű nőknek magasabb volt az androgénszintjük az anyaméhben

két kérdésem volna, mi határozza meg az androgénszintet a magzatban? ill. akkor miért nem nőtt kukim is akkor már?


9-es vagyok, és bizony kicsi a mellem

2021. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Számomra a villendorfi vénus szerű nők nem vonzóak. Akik elvielg a tökéletesek.

Nagy mellek nagy segg,széles csípő.

Nekem ebből csak a segg nyerő.

Gondolom férfi társaim többsége is a vèkony nőket kedveli jobban.

Az itt feltett melles kérdések egy része is azt támasztja alá,hogy mell mérete "mellékes". Legyen kerek,kemény és ne lógjon azt kész.


Ebből következik,hogy a mell nem a nőiesség szimboluma.

2021. okt. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#13 A mellmérettel kapcsolatban nem olvastam semmit, de gondolom ott inkább az anya ösztrogén szintje mérvadó inkább mivel attól nő a mell és az egy női hormon. A kérdésedre válaszolva az határozza meg hogy mennyi van az anya szervezetében. Azért nem nőtt kukid mert a nőknek az ösztrogén sokkal magasabb mint az androgén, míg a férfiaknál fordítva van. A mell pedig a női hormontól nő.
2021. okt. 2. 09:36
 16/20 anonim ***** válasza:

13 vagyok


oké, terhességben, meg talán minimálisan a fogamzásgátlóktól nőhet, mert akkor kapok aktuálisan, x ideig egy hormonlöketet

de aztán visszahúzódik, ha ez a hatás megszűnik


magzat koromban pedig oké ... anyámnak tegyük fel alacsony volt az ösztrogénje (bár mivel terhes volt és komplikáció sem volt, ezt nehezen képzelném el), de egyrészt ugye magzati korban nem nő a mell, tini koromban pedig az anyai ösztrogén ugyebár réges-rég nem játszik


úh bár van logika abban amit mondasz, nem győzött meg és továbbra is azt hiszem a mellméret genetika (amin nem húztam ki a lottó 5-öst)


nyilván erre mondhatnád, hogy a táplálkozás, növényi hormonok, stb

sokan próbáloztak ezekkel is, de nem ugyanaz a hatásuk, és eredménytelenek, következésképp attól sem lehetne nagyobb a mellem

2021. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#16 A pénisz méret okát onnan tudom hogy olvastam a neten. Itt van pl egy cikk róla. [link]

Ez alapján sejtem hogy a női mellméretért viszont az ösztrogén felelős, és mert ha egy férfiban is megnövekszik az ösztrogén akkor a melle is "nőiesedni" kezd.


Egyébként téged ennyire zavar a mellméreted?

2021. okt. 2. 23:04
 18/20 anonim ***** válasza:

nekem teljesen normális az ösztrogén szintem, mégis kicsik, úgyhogy ez sem helytálló elmélet


persze hogy zavar, és az ilyen ehhez hasonló kérdések nem segítenek az elfogadåsukban


a kismellű nők híján vannak a nőiesség jelképének, ezt állítod

2021. okt. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 Később már hiába változik az ösztrogén szinted. Ez csak a magzatkorban lévő időszakban számít. Amúgy, rá is tudsz hízni a melledre. Nem állítom hogy híján vannak, csak kérdeztem kinek mi a véleménye. Külső szempontokból is vannak ennél fontosabb tulajdonságok.
2021. okt. 3. 01:14
 20/20 anonim ***** válasza:

magzati korban hiába magas, ha nincs még mell

a mellméret elsősorban genetikai kérdés

ha lenne más megoldás hidd el, nem lenne kis mellű lány egy sem

2021. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!