Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyám? 18f

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen anyám? 18f

Figyelt kérdés
Hazavittem éjszakára egy lányt, szexeltünk és anyám ma reggel beégetett a lány előtt azzal, hogy szóvá tette hogy hangosak voltunk. Nem lehetett volna ezt csak nekem megmondani? Miért kellett előtte szóvá tenni?

2021. szept. 19. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel nem csak téged égetett be, de a lányt is nagyon kellemetlen helyzetbe hozta.
2021. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Az tuti, hogy a csaj többet nem fog felmenni hozzád
2021. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
25%
Gondolom szóltàl előre, h viszel haza egy lànyt...
2021. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez dicséret volt.
2021. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Azért ha nem egyedül vagy otthon, akkor illene - ha csendben nem is - halkan hancúrozni.
2021. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát haver mi ezt nem tudjuk hogy anyád miért ilyen, azt sem miért pont x cukorral szereti a kávét. Beszélj vele, hogy anya szeretlek és bocsi ha hangosak voltunk, de kellemetlen helyzetbe hoztál a csajnál, lécci' legközelebb csak nekem mond ne akkor amikor ott van a csaj is.
2021. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy ciki amit mondott, de szerintem cikibb az, hogy anyád előtt hangoskodsz
2021. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Legközelebb anyádnak is vigyél valakit, hogy ő is jól érezze magát.
2021. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Költözzél el,ha nem tetszik! Az még mindig Anyád háza! És ja! Illene halkan kufircolni! Mit gondoltatok?
2021. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!