Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány férfi miért gondolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért gondolja, hogy a nőknek egy csettintés a megfelelő pár megtalálása?

Figyelt kérdés

Vagy miért gondolják, hogy csak azért mert van pár férfi, aki egyszer -egyszer megszólít, próbál felszedni, kötelező közülük összejönni valakivel, akkor is ha nem tetszik és nem illünk össze? Csak hogy máltai szeretetszolgálatként esélyt adjunk nekik? És szerintük nem rosszabb a magánynál egy olyan kapcsolat, ahol a másik csak megsajnált, vagy addig van veled amíg nem talál olyat, aki igazán vonzza?


Félreértés ne essék, én már nem keresek társat, de nekem is évek kellettek, mire megtaláltam a társam, aki vonz engem, és én is vonzó vagyok számára. Akivel kölcsönösen szeretjük egymást és megtaláltuk egymásban azt, ami nekünk számít (hasonló jövőkép, hasonló humor, hasonló érdeklődési kör, közös beszédtémák, stb).



#férfi #nő #társkeresés #nézőpont #miért gondolkodnak ilyen egyoldalúan egyesek
2018. máj. 31. 13:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
41%
Mert nektek legalább van miből választani. Az ellentétes oldalon még ez sincs.
2018. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
81%

Mert nekik a lényeg, hogy dughassanak (már elnézést) és azt valóban könnyebben találunk. Csak a férdiak azt nem fogják fel, hogy a legtöbb nő kedves, figyelmes, értelmes párkapcsolatot keres, nem dugást, ilyen férfit pedig ugyanúgy nehéz találni. Csak ők annyit látnak, hogy kapjuk a farokfotós leveleket, és azt szűrik le, hogy ja, hát egy nő bármikor megkaphatja ezeket a férfiakat...aha, csak milyen "férfiak" ezek?

23/N

2018. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem értik meg, hogy attól, hogy valaki szétdugna, nem lesz a társad. Meg az, hogy pont a férfiak szenny rétege füttyög utánad meg írkál rád random fb-n, nem jelenti azt, hogy te a normális emberek körében sikeres vagy pártalálás szempontjából. De nekik nincs ilyen, hogy egy nőnek van esze, egyénisége meg hasonlók, nekik csak a p!nád van és számukra érthetetlen, hogy nem jössz ki jól az első kúrógéppel és nem cuppansz rá.
2018. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
23%
Persze, mert minden férfi csak arra megy, hogy dughasson meg hasonlóak.A férfiaknak semmi gyengébb érzéseik nem lehetnek? Biztos nincs egy férfi se aki szeretne egy komoly párkapcsolatot valakivel akivel önmaga lehet, akivel el mehet randikra, kirándulni vagy csak kettesben eltölteni pár hétvégét. Áruljátok el nekem kérlek, ti a szebbik nem képviselői, ti ha azt állítjátok, hogy komoly kapcsolatot szeretnétek azt, hogy képzelitek el?
2018. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
24%
A férfiak általában azt állítják, hogy a nőknek KÖNNYEBB párt találni és ez nem véleménykérdés, hanem ténykérdés. Azért, mert egy nő sopánkodik, hogy neki mennyire nehéz megtalálni álmai férfiját, attól még a férfiaknak ez kétszer nehezebb. Elég gyerekes világfelfogás és szembe megy az elemi logikával, hogy ha egy nőnek nehézségei akadtak a párkeresésében, akkor innentől kezdve a nőknek ugyanolyan kemény meló ez, mint a férfiaknak. Óvodás példával illusztrálnám, hogy a hülyébbek is felfogják: azért, mert valaki szerint az érettségi nehéz feladat és sok időt, energiát követel, attól még a diploma megszerzése kilométerekkel nehezebb feladat.
2018. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%
A könnyű szex találását előszeretettel keverik össze a minőségi párkapcsolattal.Az előbbire irigykednek nagyon.
2018. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
37%
Nem ezt gondolják, hanem hogy valamilyen párt találni könnyebb. Meg új embereket megismerni úgy, hogy nem tesznek érte semmit.
2018. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
83%

#8


Igen.A mindegy milyen pár igényszintűek valóban ezt gondolják.

2018. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
33%

"kedves, figyelmes, értelmes párkapcsolatot keres"


Bár úgy lenne. Akkor mégis miért van ennyi nő a tipikus foghegyről reagálós, trágárkodós, őt sokszor fizikailag "fegyelmező" férfival? El nem tudom képzelni, hogy ezek otthon hirtelen félredobják a több tálca sört amit vettek, és hirtelen szerető figyelmességgel viseltetnek a nő irányába... Aha. Ezek vagy a kocsmába mennek rögtön, vagy irány a fotel, a sörike meg a cigi, a zasszony meg kifelé a konyhába "ott a helye".


Az olyan férfi meg le van ejtve aki vagy együtt főzne vele, sőt sokszor maga is, mert tud főzni. Az "férfiatlan"... Fura.

2018. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
48%
#9: Nem ezt mondtam, ne forgasd ki a szavaimat...
2018. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!