Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol lehet bisex/meleg emberekk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet bisex/meleg emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elég szégyenlős vagyok, nem szeretnék regisztrálni névvel meg képpel társkeresőkre meg ilyesmi, de valszeg bisex vagyok, és szivesen beszélgetnék valakivel erről, hogy hogyan is lehet ezen túljutni, vagy elfogadni.


F/23


2021. szept. 21. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor mesélj magadról! :)
2021. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Pont jó helyen vagy, gyakorin.
2021. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hű, hát igazán nem is tudom hol kezdjem. Nem ma kezdődött a dolog. Tulajdonképpen ebből a szempontból pont rettegek a világtól. Nem tudom felvállalni. Ugyanakkor megvannak az érzéseim.


Nem tudom hova tenni. Titokban, itthon, egyedül kiélem ezeket a dolgokat, szexuálisan is. De ettől tovább nem mertem menni. Vagyis most igen. Bátran kiirtam anonim módon >.<"

2021. szept. 21. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
És hogy éled ki?
2021. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neked sikerült a való életben ezen túljutni, kedves 4-es?
2021. szept. 21. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Rudas fürdő.
2021. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 5 való életben még nem éltem, ki, csak fantáziában :)
2021. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok.

24/F

2021. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!