Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Kéne Yelena a Fekete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kéne Yelena a Fekete Özvegy filmből?

Figyelt kérdés

Szerintetek szexi? Elvinnétek egy körre?

[link]



2021. szept. 22. 00:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Hidegen hagy, nem kéne
2021. szept. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Átlagos, tömzsi, kerekded fejű csaj. Az utcán szebbek jönnek velem szembe
2021. szept. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Én itt azért bevédeném,mert szerintem pont ez a jó,hogy nem valami Angelina Jolie-t raktak be,és lehet nem ő a legszebb,de ne is legyen minden színésznő Megan Fox,mert az is bomba,de látszik a plastic és így ő is attól függ milyen kontextusba van. Teltnek egyáltalán nem telt,bár nem tudom Yelenának,hogy kéne kinézni,pl Brie Larson minden nap edz a főszerepe miatt,amiért tisztelet,és Florence-en látszik,hogy annyira nem igyekezett,ha esetleg más forma kéne,de lehet a Johanssonhoz próbálták igazítani.


Szép nő ő is,de mindenkiben ugyanúgy meg van a szépség,úgyhogy ezt úgy mondom,hogy azért nem maradandó,de aki már neki nem-et mond,az utcán lévőknek is fix azt kell:D. Amikor egy gálás képen láttam,akkor először,ott én is azt mondtam,hogy na hogy-hogy ő lesz a Yelena,de így teljesen más.

A fejéről annyit,hogy a Selena Gomez fejéhez kéne hasonlítani a tömzsiséget,mert na,rajta látszik,ha hízott:D (ami szintén nem baj,csak az azért elmondható tömzsinek)

2021. szept. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem az esetem. Jobban csípem a brunettéket meg a latinákat. pl Cindy Sampson. Ezek a világos szemű szöszik általában el vannak szállva, hogy ők milyen istennők, pedig nagyon gyenge eresztések.


[link]


ő jóval idősebb, de szerintem mégis sokkal szebb.

2021. szept. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Elég szar lehet a szexuális életed ha ilyeneket nézegetsz.
2021. szept. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom hogy olyan nagyon, veszettül azonnal kéne a csaj, de azért nem dobnám ki az ágyamból, ha hirtelen megjelenne. :P
2021. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon rápörögtem amikor láttam a filmet. Igen bejön a csaj nagyon. Az strandon is az ilyenekre kapom fel a fejem legjobban.

Miért kérdés ez?

2021. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem kellene.
2021. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Képekalapján nekem nagyon bejön, kár hogy szexibb képei nincsenek.
2021. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
A képek alapján nekem is csinosnak tünik a hölgy, de ez így nagyon felületes. Ha személyesen ismerném, ha beszélgethetnénk, ha megismerhetném, biztosan konkrétabb választ adnék.
2021. szept. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!