Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Yelena szerintetek beáll az...

Yelena szerintetek beáll az új Bosszúállók közé? Melyik színészeket tudnátok elképzelni az új csapatban?

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem. Legalábbis eleinte biztosan nem, legfeljebb majd idővel rájön, hogy kikért érdemes küzdeni, mint Wanda az Ultron korában. De nem tartom valószínűnek, fura lenne egy kb másik Fekete özvegyet látni újra és újra a filmekben a jó oldalon.
2021. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk eléggé ellene van a csapatnak,az biztos,de gondoltam hátha a testvére halála miatt olyan kötelességet fog érezni,hogy beáll,aztán kitudja,de szerintem is jó lenne,ha tök újak lennének.
2021. aug. 22. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég ötlettelen lenne. Én a behozatalát sem értettem, de mondjuk elég jó nő ahhoz hogy meg lehessen bocsájtani.
2021. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!